Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 141Victòries · 49Taules · 18Derrotes · 74Estàndard · 65Ràpid · 76Blanques · 71Negres · 70
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 141 | 49 34,8% | 18 12,8% | 74 52,5% |
| Total · blanques | 71 | 32 45,1% | 10 14,1% | 29 40,9% |
| Total · negres | 70 | 17 24,3% | 8 11,4% | 45 64,3% |
| Estàndard | 65 | 26 40,0% | 13 20,0% | 26 40,0% |
| Estàndard · blanques | 33 | 18 54,6% | 8 24,2% | 7 21,2% |
| Estàndard · negres | 32 | 8 25,0% | 5 15,6% | 19 59,4% |
| Ràpid | 76 | 23 30,3% | 5 6,6% | 48 63,2% |
| Ràpid · blanques | 38 | 14 36,8% | 2 5,3% | 22 57,9% |
| Ràpid · negres | 38 | 9 23,7% | 3 7,9% | 26 68,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 133Victòries · 45Taules · 17Derrotes · 71Estàndard · 57Ràpid · 76Blanques · 67Negres · 66
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 133 | 45 33,8% | 17 12,8% | 71 53,4% |
| Total · blanques | 67 | 29 43,3% | 10 14,9% | 28 41,8% |
| Total · negres | 66 | 16 24,2% | 7 10,6% | 43 65,2% |
| Estàndard | 57 | 22 38,6% | 12 21,1% | 23 40,4% |
| Estàndard · blanques | 29 | 15 51,7% | 8 27,6% | 6 20,7% |
| Estàndard · negres | 28 | 7 25,0% | 4 14,3% | 17 60,7% |
| Ràpid | 76 | 23 30,3% | 5 6,6% | 48 63,2% |
| Ràpid · blanques | 38 | 14 36,8% | 2 5,3% | 22 57,9% |
| Ràpid · negres | 38 | 9 23,7% | 3 7,9% | 26 68,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 133Victòries · 45Taules · 17Derrotes · 71Estàndard · 57Ràpid · 76Blanques · 67Negres · 66
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 133 | 45 33,8% | 17 12,8% | 71 53,4% |
| Total · blanques | 67 | 29 43,3% | 10 14,9% | 28 41,8% |
| Total · negres | 66 | 16 24,2% | 7 10,6% | 43 65,2% |
| Estàndard | 57 | 22 38,6% | 12 21,1% | 23 40,4% |
| Estàndard · blanques | 29 | 15 51,7% | 8 27,6% | 6 20,7% |
| Estàndard · negres | 28 | 7 25,0% | 4 14,3% | 17 60,7% |
| Ràpid | 76 | 23 30,3% | 5 6,6% | 48 63,2% |
| Ràpid · blanques | 38 | 14 36,8% | 2 5,3% | 22 57,9% |
| Ràpid · negres | 38 | 9 23,7% | 3 7,9% | 26 68,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 133Victòries · 45Taules · 17Derrotes · 71Estàndard · 57Ràpid · 76Blanques · 67Negres · 66
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 133 | 45 33,8% | 17 12,8% | 71 53,4% |
| Total · blanques | 67 | 29 43,3% | 10 14,9% | 28 41,8% |
| Total · negres | 66 | 16 24,2% | 7 10,6% | 43 65,2% |
| Estàndard | 57 | 22 38,6% | 12 21,1% | 23 40,4% |
| Estàndard · blanques | 29 | 15 51,7% | 8 27,6% | 6 20,7% |
| Estàndard · negres | 28 | 7 25,0% | 4 14,3% | 17 60,7% |
| Ràpid | 76 | 23 30,3% | 5 6,6% | 48 63,2% |
| Ràpid · blanques | 38 | 14 36,8% | 2 5,3% | 22 57,9% |
| Ràpid · negres | 38 | 9 23,7% | 3 7,9% | 26 68,4% |
