Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 2287Victòries · 1035Taules · 485Derrotes · 767Estàndard · 2031Ràpid · 256Blanques · 1146Negres · 1141
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2287 | 1035 45,3% | 485 21,2% | 767 33,5% |
| Total · blanques | 1146 | 555 48,4% | 250 21,8% | 341 29,8% |
| Total · negres | 1141 | 480 42,1% | 235 20,6% | 426 37,3% |
| Estàndard | 2031 | 911 44,9% | 433 21,3% | 687 33,8% |
| Estàndard · blanques | 1018 | 492 48,3% | 223 21,9% | 303 29,8% |
| Estàndard · negres | 1013 | 419 41,4% | 210 20,7% | 384 37,9% |
| Ràpid | 256 | 124 48,4% | 52 20,3% | 80 31,3% |
| Ràpid · blanques | 128 | 63 49,2% | 27 21,1% | 38 29,7% |
| Ràpid · negres | 128 | 61 47,7% | 25 19,5% | 42 32,8% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 2270Victòries · 1030Taules · 479Derrotes · 761Estàndard · 2014Ràpid · 256Blanques · 1138Negres · 1132
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2270 | 1030 45,4% | 479 21,1% | 761 33,5% |
| Total · blanques | 1138 | 554 48,7% | 246 21,6% | 338 29,7% |
| Total · negres | 1132 | 476 42,1% | 233 20,6% | 423 37,4% |
| Estàndard | 2014 | 906 45,0% | 427 21,2% | 681 33,8% |
| Estàndard · blanques | 1010 | 491 48,6% | 219 21,7% | 300 29,7% |
| Estàndard · negres | 1004 | 415 41,3% | 208 20,7% | 381 38,0% |
| Ràpid | 256 | 124 48,4% | 52 20,3% | 80 31,3% |
| Ràpid · blanques | 128 | 63 49,2% | 27 21,1% | 38 29,7% |
| Ràpid · negres | 128 | 61 47,7% | 25 19,5% | 42 32,8% |
Captura 2026-08-01
+15 partides des de 2026-07-01
Partides · 2252Victòries · 1024Taules · 475Derrotes · 753Estàndard · 2005Ràpid · 247Blanques · 1129Negres · 1123
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2252 | 1024 45,5% | 475 21,1% | 753 33,4% |
| Total · blanques | 1129 | 549 48,6% | 244 21,6% | 336 29,8% |
| Total · negres | 1123 | 475 42,3% | 231 20,6% | 417 37,1% |
| Estàndard | 2005 | 903 45,0% | 425 21,2% | 677 33,8% |
| Estàndard · blanques | 1005 | 488 48,6% | 218 21,7% | 299 29,8% |
| Estàndard · negres | 1000 | 415 41,5% | 207 20,7% | 378 37,8% |
| Ràpid | 247 | 121 49,0% | 50 20,2% | 76 30,8% |
| Ràpid · blanques | 124 | 61 49,2% | 26 21,0% | 37 29,8% |
| Ràpid · negres | 123 | 60 48,8% | 24 19,5% | 39 31,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 2237Victòries · 1020Taules · 471Derrotes · 746Estàndard · 1990Ràpid · 247Blanques · 1121Negres · 1116
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2237 | 1020 45,6% | 471 21,1% | 746 33,4% |
| Total · blanques | 1121 | 546 48,7% | 242 21,6% | 333 29,7% |
| Total · negres | 1116 | 474 42,5% | 229 20,5% | 413 37,0% |
| Estàndard | 1990 | 899 45,2% | 421 21,2% | 670 33,7% |
| Estàndard · blanques | 997 | 485 48,7% | 216 21,7% | 296 29,7% |
| Estàndard · negres | 993 | 414 41,7% | 205 20,6% | 374 37,7% |
| Ràpid | 247 | 121 49,0% | 50 20,2% | 76 30,8% |
| Ràpid · blanques | 124 | 61 49,2% | 26 21,0% | 37 29,8% |
| Ràpid · negres | 123 | 60 48,8% | 24 19,5% | 39 31,7% |
