Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 125Victòries · 52Taules · 3Derrotes · 70Estàndard · 77Ràpid · 48Blanques · 60Negres · 65
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 125 | 52 41,6% | 3 2,4% | 70 56,0% |
| Total · blanques | 60 | 24 40,0% | 2 3,3% | 34 56,7% |
| Total · negres | 65 | 28 43,1% | 1 1,5% | 36 55,4% |
| Estàndard | 77 | 32 41,6% | 3 3,9% | 42 54,6% |
| Estàndard · blanques | 39 | 17 43,6% | 2 5,1% | 20 51,3% |
| Estàndard · negres | 38 | 15 39,5% | 1 2,6% | 22 57,9% |
| Ràpid | 48 | 20 41,7% | 0 0,0% | 28 58,3% |
| Ràpid · blanques | 21 | 7 33,3% | 0 0,0% | 14 66,7% |
| Ràpid · negres | 27 | 13 48,2% | 0 0,0% | 14 51,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 109Victòries · 46Taules · 2Derrotes · 61Estàndard · 68Ràpid · 41Blanques · 52Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 109 | 46 42,2% | 2 1,8% | 61 56,0% |
| Total · blanques | 52 | 21 40,4% | 1 1,9% | 30 57,7% |
| Total · negres | 57 | 25 43,9% | 1 1,8% | 31 54,4% |
| Estàndard | 68 | 29 42,7% | 2 2,9% | 37 54,4% |
| Estàndard · blanques | 34 | 16 47,1% | 1 2,9% | 17 50,0% |
| Estàndard · negres | 34 | 13 38,2% | 1 2,9% | 20 58,8% |
| Ràpid | 41 | 17 41,5% | 0 0,0% | 24 58,5% |
| Ràpid · blanques | 18 | 5 27,8% | 0 0,0% | 13 72,2% |
| Ràpid · negres | 23 | 12 52,2% | 0 0,0% | 11 47,8% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 109Victòries · 46Taules · 2Derrotes · 61Estàndard · 68Ràpid · 41Blanques · 52Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 109 | 46 42,2% | 2 1,8% | 61 56,0% |
| Total · blanques | 52 | 21 40,4% | 1 1,9% | 30 57,7% |
| Total · negres | 57 | 25 43,9% | 1 1,8% | 31 54,4% |
| Estàndard | 68 | 29 42,7% | 2 2,9% | 37 54,4% |
| Estàndard · blanques | 34 | 16 47,1% | 1 2,9% | 17 50,0% |
| Estàndard · negres | 34 | 13 38,2% | 1 2,9% | 20 58,8% |
| Ràpid | 41 | 17 41,5% | 0 0,0% | 24 58,5% |
| Ràpid · blanques | 18 | 5 27,8% | 0 0,0% | 13 72,2% |
| Ràpid · negres | 23 | 12 52,2% | 0 0,0% | 11 47,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 102Victòries · 43Taules · 2Derrotes · 57Estàndard · 68Ràpid · 34Blanques · 49Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 102 | 43 42,2% | 2 2,0% | 57 55,9% |
| Total · blanques | 49 | 20 40,8% | 1 2,0% | 28 57,1% |
| Total · negres | 53 | 23 43,4% | 1 1,9% | 29 54,7% |
| Estàndard | 68 | 29 42,7% | 2 2,9% | 37 54,4% |
| Estàndard · blanques | 34 | 16 47,1% | 1 2,9% | 17 50,0% |
| Estàndard · negres | 34 | 13 38,2% | 1 2,9% | 20 58,8% |
| Ràpid | 34 | 14 41,2% | 0 0,0% | 20 58,8% |
| Ràpid · blanques | 15 | 4 26,7% | 0 0,0% | 11 73,3% |
| Ràpid · negres | 19 | 10 52,6% | 0 0,0% | 9 47,4% |
