Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+25 partides des de 2026-09-01
Partides · 322Victòries · 138Taules · 37Derrotes · 147Estàndard · 157Ràpid · 165Blanques · 158Negres · 164
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 322 | 138 42,9% | 37 11,5% | 147 45,7% |
| Total · blanques | 158 | 66 41,8% | 22 13,9% | 70 44,3% |
| Total · negres | 164 | 72 43,9% | 15 9,2% | 77 47,0% |
| Estàndard | 157 | 67 42,7% | 23 14,7% | 67 42,7% |
| Estàndard · blanques | 79 | 32 40,5% | 16 20,3% | 31 39,2% |
| Estàndard · negres | 78 | 35 44,9% | 7 9,0% | 36 46,2% |
| Ràpid | 165 | 71 43,0% | 14 8,5% | 80 48,5% |
| Ràpid · blanques | 79 | 34 43,0% | 6 7,6% | 39 49,4% |
| Ràpid · negres | 86 | 37 43,0% | 8 9,3% | 41 47,7% |
Captura 2026-09-01
+17 partides des de 2026-08-01
Partides · 297Victòries · 125Taules · 32Derrotes · 140Estàndard · 141Ràpid · 156Blanques · 145Negres · 152
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 297 | 125 42,1% | 32 10,8% | 140 47,1% |
| Total · blanques | 145 | 59 40,7% | 19 13,1% | 67 46,2% |
| Total · negres | 152 | 66 43,4% | 13 8,6% | 73 48,0% |
| Estàndard | 141 | 58 41,1% | 20 14,2% | 63 44,7% |
| Estàndard · blanques | 71 | 27 38,0% | 14 19,7% | 30 42,3% |
| Estàndard · negres | 70 | 31 44,3% | 6 8,6% | 33 47,1% |
| Ràpid | 156 | 67 43,0% | 12 7,7% | 77 49,4% |
| Ràpid · blanques | 74 | 32 43,2% | 5 6,8% | 37 50,0% |
| Ràpid · negres | 82 | 35 42,7% | 7 8,5% | 40 48,8% |
Captura 2026-08-01
+27 partides des de 2026-07-01
Partides · 280Victòries · 118Taules · 31Derrotes · 131Estàndard · 133Ràpid · 147Blanques · 136Negres · 144
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 280 | 118 42,1% | 31 11,1% | 131 46,8% |
| Total · blanques | 136 | 54 39,7% | 18 13,2% | 64 47,1% |
| Total · negres | 144 | 64 44,4% | 13 9,0% | 67 46,5% |
| Estàndard | 133 | 55 41,4% | 19 14,3% | 59 44,4% |
| Estàndard · blanques | 67 | 25 37,3% | 13 19,4% | 29 43,3% |
| Estàndard · negres | 66 | 30 45,5% | 6 9,1% | 30 45,5% |
| Ràpid | 147 | 63 42,9% | 12 8,2% | 72 49,0% |
| Ràpid · blanques | 69 | 29 42,0% | 5 7,3% | 35 50,7% |
| Ràpid · negres | 78 | 34 43,6% | 7 9,0% | 37 47,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 253Victòries · 104Taules · 27Derrotes · 122Estàndard · 115Ràpid · 138Blanques · 122Negres · 131
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 253 | 104 41,1% | 27 10,7% | 122 48,2% |
| Total · blanques | 122 | 47 38,5% | 15 12,3% | 60 49,2% |
| Total · negres | 131 | 57 43,5% | 12 9,2% | 62 47,3% |
| Estàndard | 115 | 45 39,1% | 16 13,9% | 54 47,0% |
| Estàndard · blanques | 57 | 20 35,1% | 11 19,3% | 26 45,6% |
| Estàndard · negres | 58 | 25 43,1% | 5 8,6% | 28 48,3% |
| Ràpid | 138 | 59 42,8% | 11 8,0% | 68 49,3% |
| Ràpid · blanques | 65 | 27 41,5% | 4 6,2% | 34 52,3% |
| Ràpid · negres | 73 | 32 43,8% | 7 9,6% | 34 46,6% |
