Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+42 partides des de 2026-09-01
Partides · 607Victòries · 273Taules · 64Derrotes · 270Estàndard · 265Ràpid · 342Blanques · 303Negres · 304
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 607 | 273 45,0% | 64 10,5% | 270 44,5% |
| Total · blanques | 303 | 134 44,2% | 28 9,2% | 141 46,5% |
| Total · negres | 304 | 139 45,7% | 36 11,8% | 129 42,4% |
| Estàndard | 265 | 114 43,0% | 41 15,5% | 110 41,5% |
| Estàndard · blanques | 135 | 62 45,9% | 20 14,8% | 53 39,3% |
| Estàndard · negres | 130 | 52 40,0% | 21 16,2% | 57 43,9% |
| Ràpid | 342 | 159 46,5% | 23 6,7% | 160 46,8% |
| Ràpid · blanques | 168 | 72 42,9% | 8 4,8% | 88 52,4% |
| Ràpid · negres | 174 | 87 50,0% | 15 8,6% | 72 41,4% |
Captura 2026-09-01
+23 partides des de 2026-08-01
Partides · 565Victòries · 250Taules · 60Derrotes · 255Estàndard · 255Ràpid · 310Blanques · 283Negres · 282
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 565 | 250 44,3% | 60 10,6% | 255 45,1% |
| Total · blanques | 283 | 122 43,1% | 27 9,5% | 134 47,4% |
| Total · negres | 282 | 128 45,4% | 33 11,7% | 121 42,9% |
| Estàndard | 255 | 108 42,4% | 38 14,9% | 109 42,8% |
| Estàndard · blanques | 130 | 58 44,6% | 19 14,6% | 53 40,8% |
| Estàndard · negres | 125 | 50 40,0% | 19 15,2% | 56 44,8% |
| Ràpid | 310 | 142 45,8% | 22 7,1% | 146 47,1% |
| Ràpid · blanques | 153 | 64 41,8% | 8 5,2% | 81 52,9% |
| Ràpid · negres | 157 | 78 49,7% | 14 8,9% | 65 41,4% |
Captura 2026-08-01
+34 partides des de 2026-07-01
Partides · 542Victòries · 241Taules · 56Derrotes · 245Estàndard · 241Ràpid · 301Blanques · 272Negres · 270
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 542 | 241 44,5% | 56 10,3% | 245 45,2% |
| Total · blanques | 272 | 117 43,0% | 26 9,6% | 129 47,4% |
| Total · negres | 270 | 124 45,9% | 30 11,1% | 116 43,0% |
| Estàndard | 241 | 105 43,6% | 34 14,1% | 102 42,3% |
| Estàndard · blanques | 123 | 56 45,5% | 18 14,6% | 49 39,8% |
| Estàndard · negres | 118 | 49 41,5% | 16 13,6% | 53 44,9% |
| Ràpid | 301 | 136 45,2% | 22 7,3% | 143 47,5% |
| Ràpid · blanques | 149 | 61 40,9% | 8 5,4% | 80 53,7% |
| Ràpid · negres | 152 | 75 49,3% | 14 9,2% | 63 41,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 508Victòries · 231Taules · 50Derrotes · 227Estàndard · 215Ràpid · 293Blanques · 255Negres · 253
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 508 | 231 45,5% | 50 9,8% | 227 44,7% |
| Total · blanques | 255 | 113 44,3% | 22 8,6% | 120 47,1% |
| Total · negres | 253 | 118 46,6% | 28 11,1% | 107 42,3% |
| Estàndard | 215 | 100 46,5% | 28 13,0% | 87 40,5% |
| Estàndard · blanques | 110 | 54 49,1% | 14 12,7% | 42 38,2% |
| Estàndard · negres | 105 | 46 43,8% | 14 13,3% | 45 42,9% |
| Ràpid | 293 | 131 44,7% | 22 7,5% | 140 47,8% |
| Ràpid · blanques | 145 | 59 40,7% | 8 5,5% | 78 53,8% |
| Ràpid · negres | 148 | 72 48,7% | 14 9,5% | 62 41,9% |
