Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 290Victòries · 102Taules · 44Derrotes · 144Estàndard · 242Ràpid · 48Blanques · 147Negres · 143
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 290 | 102 35,2% | 44 15,2% | 144 49,7% |
| Total · blanques | 147 | 55 37,4% | 25 17,0% | 67 45,6% |
| Total · negres | 143 | 47 32,9% | 19 13,3% | 77 53,9% |
| Estàndard | 242 | 83 34,3% | 39 16,1% | 120 49,6% |
| Estàndard · blanques | 122 | 47 38,5% | 22 18,0% | 53 43,4% |
| Estàndard · negres | 120 | 36 30,0% | 17 14,2% | 67 55,8% |
| Ràpid | 48 | 19 39,6% | 5 10,4% | 24 50,0% |
| Ràpid · blanques | 25 | 8 32,0% | 3 12,0% | 14 56,0% |
| Ràpid · negres | 23 | 11 47,8% | 2 8,7% | 10 43,5% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 280Victòries · 99Taules · 43Derrotes · 138Estàndard · 232Ràpid · 48Blanques · 142Negres · 138
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 280 | 99 35,4% | 43 15,4% | 138 49,3% |
| Total · blanques | 142 | 55 38,7% | 24 16,9% | 63 44,4% |
| Total · negres | 138 | 44 31,9% | 19 13,8% | 75 54,4% |
| Estàndard | 232 | 80 34,5% | 38 16,4% | 114 49,1% |
| Estàndard · blanques | 117 | 47 40,2% | 21 18,0% | 49 41,9% |
| Estàndard · negres | 115 | 33 28,7% | 17 14,8% | 65 56,5% |
| Ràpid | 48 | 19 39,6% | 5 10,4% | 24 50,0% |
| Ràpid · blanques | 25 | 8 32,0% | 3 12,0% | 14 56,0% |
| Ràpid · negres | 23 | 11 47,8% | 2 8,7% | 10 43,5% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 271Victòries · 95Taules · 42Derrotes · 134Estàndard · 223Ràpid · 48Blanques · 137Negres · 134
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 271 | 95 35,1% | 42 15,5% | 134 49,5% |
| Total · blanques | 137 | 52 38,0% | 24 17,5% | 61 44,5% |
| Total · negres | 134 | 43 32,1% | 18 13,4% | 73 54,5% |
| Estàndard | 223 | 76 34,1% | 37 16,6% | 110 49,3% |
| Estàndard · blanques | 112 | 44 39,3% | 21 18,8% | 47 42,0% |
| Estàndard · negres | 111 | 32 28,8% | 16 14,4% | 63 56,8% |
| Ràpid | 48 | 19 39,6% | 5 10,4% | 24 50,0% |
| Ràpid · blanques | 25 | 8 32,0% | 3 12,0% | 14 56,0% |
| Ràpid · negres | 23 | 11 47,8% | 2 8,7% | 10 43,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 253Victòries · 88Taules · 39Derrotes · 126Estàndard · 205Ràpid · 48Blanques · 127Negres · 126
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 253 | 88 34,8% | 39 15,4% | 126 49,8% |
| Total · blanques | 127 | 48 37,8% | 23 18,1% | 56 44,1% |
| Total · negres | 126 | 40 31,8% | 16 12,7% | 70 55,6% |
| Estàndard | 205 | 69 33,7% | 34 16,6% | 102 49,8% |
| Estàndard · blanques | 102 | 40 39,2% | 20 19,6% | 42 41,2% |
| Estàndard · negres | 103 | 29 28,2% | 14 13,6% | 60 58,3% |
| Ràpid | 48 | 19 39,6% | 5 10,4% | 24 50,0% |
| Ràpid · blanques | 25 | 8 32,0% | 3 12,0% | 14 56,0% |
| Ràpid · negres | 23 | 11 47,8% | 2 8,7% | 10 43,5% |
