Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 275Victòries · 125Taules · 37Derrotes · 113Estàndard · 219Ràpid · 56Blanques · 130Negres · 145
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 275 | 125 45,5% | 37 13,5% | 113 41,1% |
| Total · blanques | 130 | 63 48,5% | 17 13,1% | 50 38,5% |
| Total · negres | 145 | 62 42,8% | 20 13,8% | 63 43,5% |
| Estàndard | 219 | 105 48,0% | 30 13,7% | 84 38,4% |
| Estàndard · blanques | 102 | 50 49,0% | 15 14,7% | 37 36,3% |
| Estàndard · negres | 117 | 55 47,0% | 15 12,8% | 47 40,2% |
| Ràpid | 56 | 20 35,7% | 7 12,5% | 29 51,8% |
| Ràpid · blanques | 28 | 13 46,4% | 2 7,1% | 13 46,4% |
| Ràpid · negres | 28 | 7 25,0% | 5 17,9% | 16 57,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 266Victòries · 120Taules · 35Derrotes · 111Estàndard · 210Ràpid · 56Blanques · 125Negres · 141
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 266 | 120 45,1% | 35 13,2% | 111 41,7% |
| Total · blanques | 125 | 61 48,8% | 16 12,8% | 48 38,4% |
| Total · negres | 141 | 59 41,8% | 19 13,5% | 63 44,7% |
| Estàndard | 210 | 100 47,6% | 28 13,3% | 82 39,1% |
| Estàndard · blanques | 97 | 48 49,5% | 14 14,4% | 35 36,1% |
| Estàndard · negres | 113 | 52 46,0% | 14 12,4% | 47 41,6% |
| Ràpid | 56 | 20 35,7% | 7 12,5% | 29 51,8% |
| Ràpid · blanques | 28 | 13 46,4% | 2 7,1% | 13 46,4% |
| Ràpid · negres | 28 | 7 25,0% | 5 17,9% | 16 57,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 266Victòries · 120Taules · 35Derrotes · 111Estàndard · 210Ràpid · 56Blanques · 125Negres · 141
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 266 | 120 45,1% | 35 13,2% | 111 41,7% |
| Total · blanques | 125 | 61 48,8% | 16 12,8% | 48 38,4% |
| Total · negres | 141 | 59 41,8% | 19 13,5% | 63 44,7% |
| Estàndard | 210 | 100 47,6% | 28 13,3% | 82 39,1% |
| Estàndard · blanques | 97 | 48 49,5% | 14 14,4% | 35 36,1% |
| Estàndard · negres | 113 | 52 46,0% | 14 12,4% | 47 41,6% |
| Ràpid | 56 | 20 35,7% | 7 12,5% | 29 51,8% |
| Ràpid · blanques | 28 | 13 46,4% | 2 7,1% | 13 46,4% |
| Ràpid · negres | 28 | 7 25,0% | 5 17,9% | 16 57,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 266Victòries · 120Taules · 35Derrotes · 111Estàndard · 210Ràpid · 56Blanques · 125Negres · 141
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 266 | 120 45,1% | 35 13,2% | 111 41,7% |
| Total · blanques | 125 | 61 48,8% | 16 12,8% | 48 38,4% |
| Total · negres | 141 | 59 41,8% | 19 13,5% | 63 44,7% |
| Estàndard | 210 | 100 47,6% | 28 13,3% | 82 39,1% |
| Estàndard · blanques | 97 | 48 49,5% | 14 14,4% | 35 36,1% |
| Estàndard · negres | 113 | 52 46,0% | 14 12,4% | 47 41,6% |
| Ràpid | 56 | 20 35,7% | 7 12,5% | 29 51,8% |
| Ràpid · blanques | 28 | 13 46,4% | 2 7,1% | 13 46,4% |
| Ràpid · negres | 28 | 7 25,0% | 5 17,9% | 16 57,1% |
