Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+28 partides des de 2026-09-01
Partides · 848Victòries · 284Taules · 249Derrotes · 315Estàndard · 534Ràpid · 314Blanques · 408Negres · 440
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 848 | 284 33,5% | 249 29,4% | 315 37,2% |
| Total · blanques | 408 | 159 39,0% | 113 27,7% | 136 33,3% |
| Total · negres | 440 | 125 28,4% | 136 30,9% | 179 40,7% |
| Estàndard | 534 | 172 32,2% | 194 36,3% | 168 31,5% |
| Estàndard · blanques | 260 | 93 35,8% | 93 35,8% | 74 28,5% |
| Estàndard · negres | 274 | 79 28,8% | 101 36,9% | 94 34,3% |
| Ràpid | 314 | 112 35,7% | 55 17,5% | 147 46,8% |
| Ràpid · blanques | 148 | 66 44,6% | 20 13,5% | 62 41,9% |
| Ràpid · negres | 166 | 46 27,7% | 35 21,1% | 85 51,2% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 820Victòries · 271Taules · 242Derrotes · 307Estàndard · 524Ràpid · 296Blanques · 394Negres · 426
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 820 | 271 33,1% | 242 29,5% | 307 37,4% |
| Total · blanques | 394 | 154 39,1% | 109 27,7% | 131 33,3% |
| Total · negres | 426 | 117 27,5% | 133 31,2% | 176 41,3% |
| Estàndard | 524 | 168 32,1% | 189 36,1% | 167 31,9% |
| Estàndard · blanques | 255 | 91 35,7% | 90 35,3% | 74 29,0% |
| Estàndard · negres | 269 | 77 28,6% | 99 36,8% | 93 34,6% |
| Ràpid | 296 | 103 34,8% | 53 17,9% | 140 47,3% |
| Ràpid · blanques | 139 | 63 45,3% | 19 13,7% | 57 41,0% |
| Ràpid · negres | 157 | 40 25,5% | 34 21,7% | 83 52,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 802Victòries · 264Taules · 236Derrotes · 302Estàndard · 515Ràpid · 287Blanques · 385Negres · 417
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 802 | 264 32,9% | 236 29,4% | 302 37,7% |
| Total · blanques | 385 | 149 38,7% | 106 27,5% | 130 33,8% |
| Total · negres | 417 | 115 27,6% | 130 31,2% | 172 41,3% |
| Estàndard | 515 | 164 31,8% | 186 36,1% | 165 32,0% |
| Estàndard · blanques | 250 | 88 35,2% | 89 35,6% | 73 29,2% |
| Estàndard · negres | 265 | 76 28,7% | 97 36,6% | 92 34,7% |
| Ràpid | 287 | 100 34,8% | 50 17,4% | 137 47,7% |
| Ràpid · blanques | 135 | 61 45,2% | 17 12,6% | 57 42,2% |
| Ràpid · negres | 152 | 39 25,7% | 33 21,7% | 80 52,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 802Victòries · 264Taules · 236Derrotes · 302Estàndard · 515Ràpid · 287Blanques · 385Negres · 417
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 802 | 264 32,9% | 236 29,4% | 302 37,7% |
| Total · blanques | 385 | 149 38,7% | 106 27,5% | 130 33,8% |
| Total · negres | 417 | 115 27,6% | 130 31,2% | 172 41,3% |
| Estàndard | 515 | 164 31,8% | 186 36,1% | 165 32,0% |
| Estàndard · blanques | 250 | 88 35,2% | 89 35,6% | 73 29,2% |
| Estàndard · negres | 265 | 76 28,7% | 97 36,6% | 92 34,7% |
| Ràpid | 287 | 100 34,8% | 50 17,4% | 137 47,7% |
| Ràpid · blanques | 135 | 61 45,2% | 17 12,6% | 57 42,2% |
| Ràpid · negres | 152 | 39 25,7% | 33 21,7% | 80 52,6% |
