Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 401Victòries · 85Taules · 103Derrotes · 213Estàndard · 293Ràpid · 108Blanques · 193Negres · 208
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 401 | 85 21,2% | 103 25,7% | 213 53,1% |
| Total · blanques | 193 | 43 22,3% | 48 24,9% | 102 52,9% |
| Total · negres | 208 | 42 20,2% | 55 26,4% | 111 53,4% |
| Estàndard | 293 | 52 17,8% | 93 31,7% | 148 50,5% |
| Estàndard · blanques | 141 | 23 16,3% | 46 32,6% | 72 51,1% |
| Estàndard · negres | 152 | 29 19,1% | 47 30,9% | 76 50,0% |
| Ràpid | 108 | 33 30,6% | 10 9,3% | 65 60,2% |
| Ràpid · blanques | 52 | 20 38,5% | 2 3,9% | 30 57,7% |
| Ràpid · negres | 56 | 13 23,2% | 8 14,3% | 35 62,5% |
Captura 2026-09-01
+32 partides des de 2026-08-01
Partides · 391Victòries · 81Taules · 99Derrotes · 211Estàndard · 283Ràpid · 108Blanques · 188Negres · 203
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 391 | 81 20,7% | 99 25,3% | 211 54,0% |
| Total · blanques | 188 | 41 21,8% | 46 24,5% | 101 53,7% |
| Total · negres | 203 | 40 19,7% | 53 26,1% | 110 54,2% |
| Estàndard | 283 | 48 17,0% | 89 31,5% | 146 51,6% |
| Estàndard · blanques | 136 | 21 15,4% | 44 32,4% | 71 52,2% |
| Estàndard · negres | 147 | 27 18,4% | 45 30,6% | 75 51,0% |
| Ràpid | 108 | 33 30,6% | 10 9,3% | 65 60,2% |
| Ràpid · blanques | 52 | 20 38,5% | 2 3,9% | 30 57,7% |
| Ràpid · negres | 56 | 13 23,2% | 8 14,3% | 35 62,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 359Victòries · 73Taules · 94Derrotes · 192Estàndard · 269Ràpid · 90Blanques · 172Negres · 187
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 359 | 73 20,3% | 94 26,2% | 192 53,5% |
| Total · blanques | 172 | 36 20,9% | 44 25,6% | 92 53,5% |
| Total · negres | 187 | 37 19,8% | 50 26,7% | 100 53,5% |
| Estàndard | 269 | 47 17,5% | 85 31,6% | 137 50,9% |
| Estàndard · blanques | 129 | 20 15,5% | 42 32,6% | 67 51,9% |
| Estàndard · negres | 140 | 27 19,3% | 43 30,7% | 70 50,0% |
| Ràpid | 90 | 26 28,9% | 9 10,0% | 55 61,1% |
| Ràpid · blanques | 43 | 16 37,2% | 2 4,7% | 25 58,1% |
| Ràpid · negres | 47 | 10 21,3% | 7 14,9% | 30 63,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 359Victòries · 73Taules · 94Derrotes · 192Estàndard · 269Ràpid · 90Blanques · 172Negres · 187
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 359 | 73 20,3% | 94 26,2% | 192 53,5% |
| Total · blanques | 172 | 36 20,9% | 44 25,6% | 92 53,5% |
| Total · negres | 187 | 37 19,8% | 50 26,7% | 100 53,5% |
| Estàndard | 269 | 47 17,5% | 85 31,6% | 137 50,9% |
| Estàndard · blanques | 129 | 20 15,5% | 42 32,6% | 67 51,9% |
| Estàndard · negres | 140 | 27 19,3% | 43 30,7% | 70 50,0% |
| Ràpid | 90 | 26 28,9% | 9 10,0% | 55 61,1% |
| Ràpid · blanques | 43 | 16 37,2% | 2 4,7% | 25 58,1% |
| Ràpid · negres | 47 | 10 21,3% | 7 14,9% | 30 63,8% |
