Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 100Victòries · 49Taules · 9Derrotes · 42Estàndard · 47Ràpid · 53Blanques · 50Negres · 50
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 100 | 49 49,0% | 9 9,0% | 42 42,0% |
| Total · blanques | 50 | 29 58,0% | 2 4,0% | 19 38,0% |
| Total · negres | 50 | 20 40,0% | 7 14,0% | 23 46,0% |
| Estàndard | 47 | 27 57,5% | 5 10,6% | 15 31,9% |
| Estàndard · blanques | 23 | 14 60,9% | 2 8,7% | 7 30,4% |
| Estàndard · negres | 24 | 13 54,2% | 3 12,5% | 8 33,3% |
| Ràpid | 53 | 22 41,5% | 4 7,6% | 27 50,9% |
| Ràpid · blanques | 27 | 15 55,6% | 0 0,0% | 12 44,4% |
| Ràpid · negres | 26 | 7 26,9% | 4 15,4% | 15 57,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 83Victòries · 42Taules · 6Derrotes · 35Estàndard · 37Ràpid · 46Blanques · 42Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 83 | 42 50,6% | 6 7,2% | 35 42,2% |
| Total · blanques | 42 | 25 59,5% | 1 2,4% | 16 38,1% |
| Total · negres | 41 | 17 41,5% | 5 12,2% | 19 46,3% |
| Estàndard | 37 | 24 64,9% | 2 5,4% | 11 29,7% |
| Estàndard · blanques | 18 | 12 66,7% | 1 5,6% | 5 27,8% |
| Estàndard · negres | 19 | 12 63,2% | 1 5,3% | 6 31,6% |
| Ràpid | 46 | 18 39,1% | 4 8,7% | 24 52,2% |
| Ràpid · blanques | 24 | 13 54,2% | 0 0,0% | 11 45,8% |
| Ràpid · negres | 22 | 5 22,7% | 4 18,2% | 13 59,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 83Victòries · 42Taules · 6Derrotes · 35Estàndard · 37Ràpid · 46Blanques · 42Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 83 | 42 50,6% | 6 7,2% | 35 42,2% |
| Total · blanques | 42 | 25 59,5% | 1 2,4% | 16 38,1% |
| Total · negres | 41 | 17 41,5% | 5 12,2% | 19 46,3% |
| Estàndard | 37 | 24 64,9% | 2 5,4% | 11 29,7% |
| Estàndard · blanques | 18 | 12 66,7% | 1 5,6% | 5 27,8% |
| Estàndard · negres | 19 | 12 63,2% | 1 5,3% | 6 31,6% |
| Ràpid | 46 | 18 39,1% | 4 8,7% | 24 52,2% |
| Ràpid · blanques | 24 | 13 54,2% | 0 0,0% | 11 45,8% |
| Ràpid · negres | 22 | 5 22,7% | 4 18,2% | 13 59,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 83Victòries · 42Taules · 6Derrotes · 35Estàndard · 37Ràpid · 46Blanques · 42Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 83 | 42 50,6% | 6 7,2% | 35 42,2% |
| Total · blanques | 42 | 25 59,5% | 1 2,4% | 16 38,1% |
| Total · negres | 41 | 17 41,5% | 5 12,2% | 19 46,3% |
| Estàndard | 37 | 24 64,9% | 2 5,4% | 11 29,7% |
| Estàndard · blanques | 18 | 12 66,7% | 1 5,6% | 5 27,8% |
| Estàndard · negres | 19 | 12 63,2% | 1 5,3% | 6 31,6% |
| Ràpid | 46 | 18 39,1% | 4 8,7% | 24 52,2% |
| Ràpid · blanques | 24 | 13 54,2% | 0 0,0% | 11 45,8% |
| Ràpid · negres | 22 | 5 22,7% | 4 18,2% | 13 59,1% |
