Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 338Victòries · 69Taules · 41Derrotes · 228Estàndard · 281Ràpid · 57Blanques · 160Negres · 178
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 338 | 69 20,4% | 41 12,1% | 228 67,5% |
| Total · blanques | 160 | 34 21,3% | 18 11,3% | 108 67,5% |
| Total · negres | 178 | 35 19,7% | 23 12,9% | 120 67,4% |
| Estàndard | 281 | 63 22,4% | 37 13,2% | 181 64,4% |
| Estàndard · blanques | 132 | 31 23,5% | 16 12,1% | 85 64,4% |
| Estàndard · negres | 149 | 32 21,5% | 21 14,1% | 96 64,4% |
| Ràpid | 57 | 6 10,5% | 4 7,0% | 47 82,5% |
| Ràpid · blanques | 28 | 3 10,7% | 2 7,1% | 23 82,1% |
| Ràpid · negres | 29 | 3 10,3% | 2 6,9% | 24 82,8% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 328Victòries · 67Taules · 38Derrotes · 223Estàndard · 271Ràpid · 57Blanques · 155Negres · 173
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 328 | 67 20,4% | 38 11,6% | 223 68,0% |
| Total · blanques | 155 | 33 21,3% | 15 9,7% | 107 69,0% |
| Total · negres | 173 | 34 19,7% | 23 13,3% | 116 67,1% |
| Estàndard | 271 | 61 22,5% | 34 12,6% | 176 64,9% |
| Estàndard · blanques | 127 | 30 23,6% | 13 10,2% | 84 66,1% |
| Estàndard · negres | 144 | 31 21,5% | 21 14,6% | 92 63,9% |
| Ràpid | 57 | 6 10,5% | 4 7,0% | 47 82,5% |
| Ràpid · blanques | 28 | 3 10,7% | 2 7,1% | 23 82,1% |
| Ràpid · negres | 29 | 3 10,3% | 2 6,9% | 24 82,8% |
Captura 2026-08-01
+14 partides des de 2026-07-01
Partides · 320Victòries · 64Taules · 38Derrotes · 218Estàndard · 263Ràpid · 57Blanques · 151Negres · 169
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 320 | 64 20,0% | 38 11,9% | 218 68,1% |
| Total · blanques | 151 | 31 20,5% | 15 9,9% | 105 69,5% |
| Total · negres | 169 | 33 19,5% | 23 13,6% | 113 66,9% |
| Estàndard | 263 | 58 22,1% | 34 12,9% | 171 65,0% |
| Estàndard · blanques | 123 | 28 22,8% | 13 10,6% | 82 66,7% |
| Estàndard · negres | 140 | 30 21,4% | 21 15,0% | 89 63,6% |
| Ràpid | 57 | 6 10,5% | 4 7,0% | 47 82,5% |
| Ràpid · blanques | 28 | 3 10,7% | 2 7,1% | 23 82,1% |
| Ràpid · negres | 29 | 3 10,3% | 2 6,9% | 24 82,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 306Victòries · 62Taules · 35Derrotes · 209Estàndard · 249Ràpid · 57Blanques · 144Negres · 162
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 306 | 62 20,3% | 35 11,4% | 209 68,3% |
| Total · blanques | 144 | 31 21,5% | 13 9,0% | 100 69,4% |
| Total · negres | 162 | 31 19,1% | 22 13,6% | 109 67,3% |
| Estàndard | 249 | 56 22,5% | 31 12,5% | 162 65,1% |
| Estàndard · blanques | 116 | 28 24,1% | 11 9,5% | 77 66,4% |
| Estàndard · negres | 133 | 28 21,1% | 20 15,0% | 85 63,9% |
| Ràpid | 57 | 6 10,5% | 4 7,0% | 47 82,5% |
| Ràpid · blanques | 28 | 3 10,7% | 2 7,1% | 23 82,1% |
| Ràpid · negres | 29 | 3 10,3% | 2 6,9% | 24 82,8% |
