Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 922Victòries · 415Taules · 166Derrotes · 341Estàndard · 530Ràpid · 392Blanques · 462Negres · 460
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 922 | 415 45,0% | 166 18,0% | 341 37,0% |
| Total · blanques | 462 | 215 46,5% | 92 19,9% | 155 33,6% |
| Total · negres | 460 | 200 43,5% | 74 16,1% | 186 40,4% |
| Estàndard | 530 | 235 44,3% | 118 22,3% | 177 33,4% |
| Estàndard · blanques | 264 | 118 44,7% | 61 23,1% | 85 32,2% |
| Estàndard · negres | 266 | 117 44,0% | 57 21,4% | 92 34,6% |
| Ràpid | 392 | 180 45,9% | 48 12,2% | 164 41,8% |
| Ràpid · blanques | 198 | 97 49,0% | 31 15,7% | 70 35,4% |
| Ràpid · negres | 194 | 83 42,8% | 17 8,8% | 94 48,5% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 912Victòries · 412Taules · 164Derrotes · 336Estàndard · 520Ràpid · 392Blanques · 457Negres · 455
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 912 | 412 45,2% | 164 18,0% | 336 36,8% |
| Total · blanques | 457 | 213 46,6% | 92 20,1% | 152 33,3% |
| Total · negres | 455 | 199 43,7% | 72 15,8% | 184 40,4% |
| Estàndard | 520 | 232 44,6% | 116 22,3% | 172 33,1% |
| Estàndard · blanques | 259 | 116 44,8% | 61 23,6% | 82 31,7% |
| Estàndard · negres | 261 | 116 44,4% | 55 21,1% | 90 34,5% |
| Ràpid | 392 | 180 45,9% | 48 12,2% | 164 41,8% |
| Ràpid · blanques | 198 | 97 49,0% | 31 15,7% | 70 35,4% |
| Ràpid · negres | 194 | 83 42,8% | 17 8,8% | 94 48,5% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 903Victòries · 408Taules · 160Derrotes · 335Estàndard · 511Ràpid · 392Blanques · 453Negres · 450
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 903 | 408 45,2% | 160 17,7% | 335 37,1% |
| Total · blanques | 453 | 211 46,6% | 90 19,9% | 152 33,6% |
| Total · negres | 450 | 197 43,8% | 70 15,6% | 183 40,7% |
| Estàndard | 511 | 228 44,6% | 112 21,9% | 171 33,5% |
| Estàndard · blanques | 255 | 114 44,7% | 59 23,1% | 82 32,2% |
| Estàndard · negres | 256 | 114 44,5% | 53 20,7% | 89 34,8% |
| Ràpid | 392 | 180 45,9% | 48 12,2% | 164 41,8% |
| Ràpid · blanques | 198 | 97 49,0% | 31 15,7% | 70 35,4% |
| Ràpid · negres | 194 | 83 42,8% | 17 8,8% | 94 48,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 894Victòries · 407Taules · 156Derrotes · 331Estàndard · 502Ràpid · 392Blanques · 449Negres · 445
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 894 | 407 45,5% | 156 17,5% | 331 37,0% |
| Total · blanques | 449 | 211 47,0% | 89 19,8% | 149 33,2% |
| Total · negres | 445 | 196 44,0% | 67 15,1% | 182 40,9% |
| Estàndard | 502 | 227 45,2% | 108 21,5% | 167 33,3% |
| Estàndard · blanques | 251 | 114 45,4% | 58 23,1% | 79 31,5% |
| Estàndard · negres | 251 | 113 45,0% | 50 19,9% | 88 35,1% |
| Ràpid | 392 | 180 45,9% | 48 12,2% | 164 41,8% |
| Ràpid · blanques | 198 | 97 49,0% | 31 15,7% | 70 35,4% |
| Ràpid · negres | 194 | 83 42,8% | 17 8,8% | 94 48,5% |
