Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 865Victòries · 408Taules · 242Derrotes · 215Estàndard · 734Ràpid · 131Blanques · 432Negres · 433
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 865 | 408 47,2% | 242 28,0% | 215 24,9% |
| Total · blanques | 432 | 215 49,8% | 113 26,2% | 104 24,1% |
| Total · negres | 433 | 193 44,6% | 129 29,8% | 111 25,6% |
| Estàndard | 734 | 336 45,8% | 226 30,8% | 172 23,4% |
| Estàndard · blanques | 369 | 176 47,7% | 106 28,7% | 87 23,6% |
| Estàndard · negres | 365 | 160 43,8% | 120 32,9% | 85 23,3% |
| Ràpid | 131 | 72 55,0% | 16 12,2% | 43 32,8% |
| Ràpid · blanques | 63 | 39 61,9% | 7 11,1% | 17 27,0% |
| Ràpid · negres | 68 | 33 48,5% | 9 13,2% | 26 38,2% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 857Victòries · 404Taules · 242Derrotes · 211Estàndard · 726Ràpid · 131Blanques · 428Negres · 429
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 857 | 404 47,1% | 242 28,2% | 211 24,6% |
| Total · blanques | 428 | 213 49,8% | 113 26,4% | 102 23,8% |
| Total · negres | 429 | 191 44,5% | 129 30,1% | 109 25,4% |
| Estàndard | 726 | 332 45,7% | 226 31,1% | 168 23,1% |
| Estàndard · blanques | 365 | 174 47,7% | 106 29,0% | 85 23,3% |
| Estàndard · negres | 361 | 158 43,8% | 120 33,2% | 83 23,0% |
| Ràpid | 131 | 72 55,0% | 16 12,2% | 43 32,8% |
| Ràpid · blanques | 63 | 39 61,9% | 7 11,1% | 17 27,0% |
| Ràpid · negres | 68 | 33 48,5% | 9 13,2% | 26 38,2% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 841Victòries · 396Taules · 238Derrotes · 207Estàndard · 718Ràpid · 123Blanques · 420Negres · 421
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 841 | 396 47,1% | 238 28,3% | 207 24,6% |
| Total · blanques | 420 | 208 49,5% | 111 26,4% | 101 24,1% |
| Total · negres | 421 | 188 44,7% | 127 30,2% | 106 25,2% |
| Estàndard | 718 | 329 45,8% | 222 30,9% | 167 23,3% |
| Estàndard · blanques | 361 | 172 47,7% | 104 28,8% | 85 23,6% |
| Estàndard · negres | 357 | 157 44,0% | 118 33,1% | 82 23,0% |
| Ràpid | 123 | 67 54,5% | 16 13,0% | 40 32,5% |
| Ràpid · blanques | 59 | 36 61,0% | 7 11,9% | 16 27,1% |
| Ràpid · negres | 64 | 31 48,4% | 9 14,1% | 24 37,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 832Victòries · 391Taules · 234Derrotes · 207Estàndard · 709Ràpid · 123Blanques · 415Negres · 417
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 832 | 391 47,0% | 234 28,1% | 207 24,9% |
| Total · blanques | 415 | 204 49,2% | 110 26,5% | 101 24,3% |
| Total · negres | 417 | 187 44,8% | 124 29,7% | 106 25,4% |
| Estàndard | 709 | 324 45,7% | 218 30,8% | 167 23,6% |
| Estàndard · blanques | 356 | 168 47,2% | 103 28,9% | 85 23,9% |
| Estàndard · negres | 353 | 156 44,2% | 115 32,6% | 82 23,2% |
| Ràpid | 123 | 67 54,5% | 16 13,0% | 40 32,5% |
| Ràpid · blanques | 59 | 36 61,0% | 7 11,9% | 16 27,1% |
| Ràpid · negres | 64 | 31 48,4% | 9 14,1% | 24 37,5% |
