Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 439Victòries · 188Taules · 73Derrotes · 178Estàndard · 418Ràpid · 21Blanques · 215Negres · 224
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 439 | 188 42,8% | 73 16,6% | 178 40,6% |
| Total · blanques | 215 | 105 48,8% | 27 12,6% | 83 38,6% |
| Total · negres | 224 | 83 37,1% | 46 20,5% | 95 42,4% |
| Estàndard | 418 | 178 42,6% | 72 17,2% | 168 40,2% |
| Estàndard · blanques | 206 | 99 48,1% | 27 13,1% | 80 38,8% |
| Estàndard · negres | 212 | 79 37,3% | 45 21,2% | 88 41,5% |
| Ràpid | 21 | 10 47,6% | 1 4,8% | 10 47,6% |
| Ràpid · blanques | 9 | 6 66,7% | 0 0,0% | 3 33,3% |
| Ràpid · negres | 12 | 4 33,3% | 1 8,3% | 7 58,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 429Victòries · 183Taules · 72Derrotes · 174Estàndard · 408Ràpid · 21Blanques · 210Negres · 219
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 429 | 183 42,7% | 72 16,8% | 174 40,6% |
| Total · blanques | 210 | 103 49,1% | 26 12,4% | 81 38,6% |
| Total · negres | 219 | 80 36,5% | 46 21,0% | 93 42,5% |
| Estàndard | 408 | 173 42,4% | 71 17,4% | 164 40,2% |
| Estàndard · blanques | 201 | 97 48,3% | 26 12,9% | 78 38,8% |
| Estàndard · negres | 207 | 76 36,7% | 45 21,7% | 86 41,6% |
| Ràpid | 21 | 10 47,6% | 1 4,8% | 10 47,6% |
| Ràpid · blanques | 9 | 6 66,7% | 0 0,0% | 3 33,3% |
| Ràpid · negres | 12 | 4 33,3% | 1 8,3% | 7 58,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 429Victòries · 183Taules · 72Derrotes · 174Estàndard · 408Ràpid · 21Blanques · 210Negres · 219
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 429 | 183 42,7% | 72 16,8% | 174 40,6% |
| Total · blanques | 210 | 103 49,1% | 26 12,4% | 81 38,6% |
| Total · negres | 219 | 80 36,5% | 46 21,0% | 93 42,5% |
| Estàndard | 408 | 173 42,4% | 71 17,4% | 164 40,2% |
| Estàndard · blanques | 201 | 97 48,3% | 26 12,9% | 78 38,8% |
| Estàndard · negres | 207 | 76 36,7% | 45 21,7% | 86 41,6% |
| Ràpid | 21 | 10 47,6% | 1 4,8% | 10 47,6% |
| Ràpid · blanques | 9 | 6 66,7% | 0 0,0% | 3 33,3% |
| Ràpid · negres | 12 | 4 33,3% | 1 8,3% | 7 58,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 429Victòries · 183Taules · 72Derrotes · 174Estàndard · 408Ràpid · 21Blanques · 210Negres · 219
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 429 | 183 42,7% | 72 16,8% | 174 40,6% |
| Total · blanques | 210 | 103 49,1% | 26 12,4% | 81 38,6% |
| Total · negres | 219 | 80 36,5% | 46 21,0% | 93 42,5% |
| Estàndard | 408 | 173 42,4% | 71 17,4% | 164 40,2% |
| Estàndard · blanques | 201 | 97 48,3% | 26 12,9% | 78 38,8% |
| Estàndard · negres | 207 | 76 36,7% | 45 21,7% | 86 41,6% |
| Ràpid | 21 | 10 47,6% | 1 4,8% | 10 47,6% |
| Ràpid · blanques | 9 | 6 66,7% | 0 0,0% | 3 33,3% |
| Ràpid · negres | 12 | 4 33,3% | 1 8,3% | 7 58,3% |
