Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 50Victòries · 22Taules · 7Derrotes · 21Estàndard · 25Ràpid · 25Blanques · 25Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 50 | 22 44,0% | 7 14,0% | 21 42,0% |
| Total · blanques | 25 | 13 52,0% | 4 16,0% | 8 32,0% |
| Total · negres | 25 | 9 36,0% | 3 12,0% | 13 52,0% |
| Estàndard | 25 | 11 44,0% | 4 16,0% | 10 40,0% |
| Estàndard · blanques | 14 | 7 50,0% | 3 21,4% | 4 28,6% |
| Estàndard · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Ràpid | 25 | 11 44,0% | 3 12,0% | 11 44,0% |
| Ràpid · blanques | 11 | 6 54,6% | 1 9,1% | 4 36,4% |
| Ràpid · negres | 14 | 5 35,7% | 2 14,3% | 7 50,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 41Victòries · 19Taules · 7Derrotes · 15Estàndard · 16Ràpid · 25Blanques · 21Negres · 20
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 41 | 19 46,3% | 7 17,1% | 15 36,6% |
| Total · blanques | 21 | 11 52,4% | 4 19,1% | 6 28,6% |
| Total · negres | 20 | 8 40,0% | 3 15,0% | 9 45,0% |
| Estàndard | 16 | 8 50,0% | 4 25,0% | 4 25,0% |
| Estàndard · blanques | 10 | 5 50,0% | 3 30,0% | 2 20,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 3 50,0% | 1 16,7% | 2 33,3% |
| Ràpid | 25 | 11 44,0% | 3 12,0% | 11 44,0% |
| Ràpid · blanques | 11 | 6 54,6% | 1 9,1% | 4 36,4% |
| Ràpid · negres | 14 | 5 35,7% | 2 14,3% | 7 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 32Victòries · 16Taules · 5Derrotes · 11Estàndard · 16Ràpid · 16Blanques · 17Negres · 15
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 32 | 16 50,0% | 5 15,6% | 11 34,4% |
| Total · blanques | 17 | 9 52,9% | 3 17,7% | 5 29,4% |
| Total · negres | 15 | 7 46,7% | 2 13,3% | 6 40,0% |
| Estàndard | 16 | 8 50,0% | 4 25,0% | 4 25,0% |
| Estàndard · blanques | 10 | 5 50,0% | 3 30,0% | 2 20,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 3 50,0% | 1 16,7% | 2 33,3% |
| Ràpid | 16 | 8 50,0% | 1 6,3% | 7 43,8% |
| Ràpid · blanques | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid · negres | 9 | 4 44,4% | 1 11,1% | 4 44,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 32Victòries · 16Taules · 5Derrotes · 11Estàndard · 16Ràpid · 16Blanques · 17Negres · 15
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 32 | 16 50,0% | 5 15,6% | 11 34,4% |
| Total · blanques | 17 | 9 52,9% | 3 17,7% | 5 29,4% |
| Total · negres | 15 | 7 46,7% | 2 13,3% | 6 40,0% |
| Estàndard | 16 | 8 50,0% | 4 25,0% | 4 25,0% |
| Estàndard · blanques | 10 | 5 50,0% | 3 30,0% | 2 20,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 3 50,0% | 1 16,7% | 2 33,3% |
| Ràpid | 16 | 8 50,0% | 1 6,3% | 7 43,8% |
| Ràpid · blanques | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid · negres | 9 | 4 44,4% | 1 11,1% | 4 44,4% |
