Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 348Victòries · 126Taules · 26Derrotes · 196Estàndard · 282Ràpid · 66Blanques · 165Negres · 183
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 348 | 126 36,2% | 26 7,5% | 196 56,3% |
| Total · blanques | 165 | 62 37,6% | 14 8,5% | 89 53,9% |
| Total · negres | 183 | 64 35,0% | 12 6,6% | 107 58,5% |
| Estàndard | 282 | 109 38,7% | 25 8,9% | 148 52,5% |
| Estàndard · blanques | 133 | 52 39,1% | 13 9,8% | 68 51,1% |
| Estàndard · negres | 149 | 57 38,3% | 12 8,1% | 80 53,7% |
| Ràpid | 66 | 17 25,8% | 1 1,5% | 48 72,7% |
| Ràpid · blanques | 32 | 10 31,3% | 1 3,1% | 21 65,6% |
| Ràpid · negres | 34 | 7 20,6% | 0 0,0% | 27 79,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 339Victòries · 121Taules · 25Derrotes · 193Estàndard · 273Ràpid · 66Blanques · 160Negres · 179
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 339 | 121 35,7% | 25 7,4% | 193 56,9% |
| Total · blanques | 160 | 60 37,5% | 13 8,1% | 87 54,4% |
| Total · negres | 179 | 61 34,1% | 12 6,7% | 106 59,2% |
| Estàndard | 273 | 104 38,1% | 24 8,8% | 145 53,1% |
| Estàndard · blanques | 128 | 50 39,1% | 12 9,4% | 66 51,6% |
| Estàndard · negres | 145 | 54 37,2% | 12 8,3% | 79 54,5% |
| Ràpid | 66 | 17 25,8% | 1 1,5% | 48 72,7% |
| Ràpid · blanques | 32 | 10 31,3% | 1 3,1% | 21 65,6% |
| Ràpid · negres | 34 | 7 20,6% | 0 0,0% | 27 79,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 339Victòries · 121Taules · 25Derrotes · 193Estàndard · 273Ràpid · 66Blanques · 160Negres · 179
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 339 | 121 35,7% | 25 7,4% | 193 56,9% |
| Total · blanques | 160 | 60 37,5% | 13 8,1% | 87 54,4% |
| Total · negres | 179 | 61 34,1% | 12 6,7% | 106 59,2% |
| Estàndard | 273 | 104 38,1% | 24 8,8% | 145 53,1% |
| Estàndard · blanques | 128 | 50 39,1% | 12 9,4% | 66 51,6% |
| Estàndard · negres | 145 | 54 37,2% | 12 8,3% | 79 54,5% |
| Ràpid | 66 | 17 25,8% | 1 1,5% | 48 72,7% |
| Ràpid · blanques | 32 | 10 31,3% | 1 3,1% | 21 65,6% |
| Ràpid · negres | 34 | 7 20,6% | 0 0,0% | 27 79,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 339Victòries · 121Taules · 25Derrotes · 193Estàndard · 273Ràpid · 66Blanques · 160Negres · 179
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 339 | 121 35,7% | 25 7,4% | 193 56,9% |
| Total · blanques | 160 | 60 37,5% | 13 8,1% | 87 54,4% |
| Total · negres | 179 | 61 34,1% | 12 6,7% | 106 59,2% |
| Estàndard | 273 | 104 38,1% | 24 8,8% | 145 53,1% |
| Estàndard · blanques | 128 | 50 39,1% | 12 9,4% | 66 51,6% |
| Estàndard · negres | 145 | 54 37,2% | 12 8,3% | 79 54,5% |
| Ràpid | 66 | 17 25,8% | 1 1,5% | 48 72,7% |
| Ràpid · blanques | 32 | 10 31,3% | 1 3,1% | 21 65,6% |
| Ràpid · negres | 34 | 7 20,6% | 0 0,0% | 27 79,4% |
