Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 65Victòries · 21Taules · 4Derrotes · 40Estàndard · 37Ràpid · 28Blanques · 33Negres · 32
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 65 | 21 32,3% | 4 6,2% | 40 61,5% |
| Total · blanques | 33 | 9 27,3% | 3 9,1% | 21 63,6% |
| Total · negres | 32 | 12 37,5% | 1 3,1% | 19 59,4% |
| Estàndard | 37 | 12 32,4% | 1 2,7% | 24 64,9% |
| Estàndard · blanques | 18 | 4 22,2% | 1 5,6% | 13 72,2% |
| Estàndard · negres | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Ràpid | 28 | 9 32,1% | 3 10,7% | 16 57,1% |
| Ràpid · blanques | 15 | 5 33,3% | 2 13,3% | 8 53,3% |
| Ràpid · negres | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 49Victòries · 16Taules · 2Derrotes · 31Estàndard · 27Ràpid · 22Blanques · 24Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 49 | 16 32,7% | 2 4,1% | 31 63,3% |
| Total · blanques | 24 | 7 29,2% | 2 8,3% | 15 62,5% |
| Total · negres | 25 | 9 36,0% | 0 0,0% | 16 64,0% |
| Estàndard | 27 | 9 33,3% | 1 3,7% | 17 63,0% |
| Estàndard · blanques | 13 | 3 23,1% | 1 7,7% | 9 69,2% |
| Estàndard · negres | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
| Ràpid | 22 | 7 31,8% | 1 4,6% | 14 63,6% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Ràpid · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 49Victòries · 16Taules · 2Derrotes · 31Estàndard · 27Ràpid · 22Blanques · 24Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 49 | 16 32,7% | 2 4,1% | 31 63,3% |
| Total · blanques | 24 | 7 29,2% | 2 8,3% | 15 62,5% |
| Total · negres | 25 | 9 36,0% | 0 0,0% | 16 64,0% |
| Estàndard | 27 | 9 33,3% | 1 3,7% | 17 63,0% |
| Estàndard · blanques | 13 | 3 23,1% | 1 7,7% | 9 69,2% |
| Estàndard · negres | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
| Ràpid | 22 | 7 31,8% | 1 4,6% | 14 63,6% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Ràpid · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 49Victòries · 16Taules · 2Derrotes · 31Estàndard · 27Ràpid · 22Blanques · 24Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 49 | 16 32,7% | 2 4,1% | 31 63,3% |
| Total · blanques | 24 | 7 29,2% | 2 8,3% | 15 62,5% |
| Total · negres | 25 | 9 36,0% | 0 0,0% | 16 64,0% |
| Estàndard | 27 | 9 33,3% | 1 3,7% | 17 63,0% |
| Estàndard · blanques | 13 | 3 23,1% | 1 7,7% | 9 69,2% |
| Estàndard · negres | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
| Ràpid | 22 | 7 31,8% | 1 4,6% | 14 63,6% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Ràpid · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
