Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 1647Victòries · 486Taules · 220Derrotes · 941Estàndard · 1354Ràpid · 293Blanques · 794Negres · 853
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1647 | 486 29,5% | 220 13,4% | 941 57,1% |
| Total · blanques | 794 | 259 32,6% | 106 13,4% | 429 54,0% |
| Total · negres | 853 | 227 26,6% | 114 13,4% | 512 60,0% |
| Estàndard | 1354 | 404 29,8% | 198 14,6% | 752 55,5% |
| Estàndard · blanques | 656 | 214 32,6% | 93 14,2% | 349 53,2% |
| Estàndard · negres | 698 | 190 27,2% | 105 15,0% | 403 57,7% |
| Ràpid | 293 | 82 28,0% | 22 7,5% | 189 64,5% |
| Ràpid · blanques | 138 | 45 32,6% | 13 9,4% | 80 58,0% |
| Ràpid · negres | 155 | 37 23,9% | 9 5,8% | 109 70,3% |
Captura 2026-09-01
+17 partides des de 2026-08-01
Partides · 1642Victòries · 485Taules · 219Derrotes · 938Estàndard · 1349Ràpid · 293Blanques · 792Negres · 850
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1642 | 485 29,5% | 219 13,3% | 938 57,1% |
| Total · blanques | 792 | 258 32,6% | 106 13,4% | 428 54,0% |
| Total · negres | 850 | 227 26,7% | 113 13,3% | 510 60,0% |
| Estàndard | 1349 | 403 29,9% | 197 14,6% | 749 55,5% |
| Estàndard · blanques | 654 | 213 32,6% | 93 14,2% | 348 53,2% |
| Estàndard · negres | 695 | 190 27,3% | 104 15,0% | 401 57,7% |
| Ràpid | 293 | 82 28,0% | 22 7,5% | 189 64,5% |
| Ràpid · blanques | 138 | 45 32,6% | 13 9,4% | 80 58,0% |
| Ràpid · negres | 155 | 37 23,9% | 9 5,8% | 109 70,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1625Victòries · 480Taules · 216Derrotes · 929Estàndard · 1340Ràpid · 285Blanques · 784Negres · 841
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1625 | 480 29,5% | 216 13,3% | 929 57,2% |
| Total · blanques | 784 | 256 32,7% | 104 13,3% | 424 54,1% |
| Total · negres | 841 | 224 26,6% | 112 13,3% | 505 60,1% |
| Estàndard | 1340 | 401 29,9% | 195 14,6% | 744 55,5% |
| Estàndard · blanques | 650 | 212 32,6% | 92 14,2% | 346 53,2% |
| Estàndard · negres | 690 | 189 27,4% | 103 14,9% | 398 57,7% |
| Ràpid | 285 | 79 27,7% | 21 7,4% | 185 64,9% |
| Ràpid · blanques | 134 | 44 32,8% | 12 9,0% | 78 58,2% |
| Ràpid · negres | 151 | 35 23,2% | 9 6,0% | 107 70,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1625Victòries · 480Taules · 216Derrotes · 929Estàndard · 1340Ràpid · 285Blanques · 784Negres · 841
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1625 | 480 29,5% | 216 13,3% | 929 57,2% |
| Total · blanques | 784 | 256 32,7% | 104 13,3% | 424 54,1% |
| Total · negres | 841 | 224 26,6% | 112 13,3% | 505 60,1% |
| Estàndard | 1340 | 401 29,9% | 195 14,6% | 744 55,5% |
| Estàndard · blanques | 650 | 212 32,6% | 92 14,2% | 346 53,2% |
| Estàndard · negres | 690 | 189 27,4% | 103 14,9% | 398 57,7% |
| Ràpid | 285 | 79 27,7% | 21 7,4% | 185 64,9% |
| Ràpid · blanques | 134 | 44 32,8% | 12 9,0% | 78 58,2% |
| Ràpid · negres | 151 | 35 23,2% | 9 6,0% | 107 70,9% |
