Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 191Victòries · 68Taules · 36Derrotes · 87Estàndard · 167Ràpid · 24Blanques · 95Negres · 96
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 191 | 68 35,6% | 36 18,9% | 87 45,6% |
| Total · blanques | 95 | 35 36,8% | 19 20,0% | 41 43,2% |
| Total · negres | 96 | 33 34,4% | 17 17,7% | 46 47,9% |
| Estàndard | 167 | 60 35,9% | 34 20,4% | 73 43,7% |
| Estàndard · blanques | 83 | 31 37,4% | 19 22,9% | 33 39,8% |
| Estàndard · negres | 84 | 29 34,5% | 15 17,9% | 40 47,6% |
| Ràpid | 24 | 8 33,3% | 2 8,3% | 14 58,3% |
| Ràpid · blanques | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Ràpid · negres | 12 | 4 33,3% | 2 16,7% | 6 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 182Victòries · 66Taules · 31Derrotes · 85Estàndard · 158Ràpid · 24Blanques · 90Negres · 92
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 182 | 66 36,3% | 31 17,0% | 85 46,7% |
| Total · blanques | 90 | 33 36,7% | 17 18,9% | 40 44,4% |
| Total · negres | 92 | 33 35,9% | 14 15,2% | 45 48,9% |
| Estàndard | 158 | 58 36,7% | 29 18,4% | 71 44,9% |
| Estàndard · blanques | 78 | 29 37,2% | 17 21,8% | 32 41,0% |
| Estàndard · negres | 80 | 29 36,3% | 12 15,0% | 39 48,8% |
| Ràpid | 24 | 8 33,3% | 2 8,3% | 14 58,3% |
| Ràpid · blanques | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Ràpid · negres | 12 | 4 33,3% | 2 16,7% | 6 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 182Victòries · 66Taules · 31Derrotes · 85Estàndard · 158Ràpid · 24Blanques · 90Negres · 92
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 182 | 66 36,3% | 31 17,0% | 85 46,7% |
| Total · blanques | 90 | 33 36,7% | 17 18,9% | 40 44,4% |
| Total · negres | 92 | 33 35,9% | 14 15,2% | 45 48,9% |
| Estàndard | 158 | 58 36,7% | 29 18,4% | 71 44,9% |
| Estàndard · blanques | 78 | 29 37,2% | 17 21,8% | 32 41,0% |
| Estàndard · negres | 80 | 29 36,3% | 12 15,0% | 39 48,8% |
| Ràpid | 24 | 8 33,3% | 2 8,3% | 14 58,3% |
| Ràpid · blanques | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Ràpid · negres | 12 | 4 33,3% | 2 16,7% | 6 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 182Victòries · 66Taules · 31Derrotes · 85Estàndard · 158Ràpid · 24Blanques · 90Negres · 92
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 182 | 66 36,3% | 31 17,0% | 85 46,7% |
| Total · blanques | 90 | 33 36,7% | 17 18,9% | 40 44,4% |
| Total · negres | 92 | 33 35,9% | 14 15,2% | 45 48,9% |
| Estàndard | 158 | 58 36,7% | 29 18,4% | 71 44,9% |
| Estàndard · blanques | 78 | 29 37,2% | 17 21,8% | 32 41,0% |
| Estàndard · negres | 80 | 29 36,3% | 12 15,0% | 39 48,8% |
| Ràpid | 24 | 8 33,3% | 2 8,3% | 14 58,3% |
| Ràpid · blanques | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Ràpid · negres | 12 | 4 33,3% | 2 16,7% | 6 50,0% |
