Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 1955Victòries · 848Taules · 425Derrotes · 682Estàndard · 1789Ràpid · 166Blanques · 972Negres · 983
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1955 | 848 43,4% | 425 21,7% | 682 34,9% |
| Total · blanques | 972 | 448 46,1% | 203 20,9% | 321 33,0% |
| Total · negres | 983 | 400 40,7% | 222 22,6% | 361 36,7% |
| Estàndard | 1789 | 773 43,2% | 402 22,5% | 614 34,3% |
| Estàndard · blanques | 889 | 403 45,3% | 193 21,7% | 293 33,0% |
| Estàndard · negres | 900 | 370 41,1% | 209 23,2% | 321 35,7% |
| Ràpid | 166 | 75 45,2% | 23 13,9% | 68 41,0% |
| Ràpid · blanques | 83 | 45 54,2% | 10 12,1% | 28 33,7% |
| Ràpid · negres | 83 | 30 36,1% | 13 15,7% | 40 48,2% |
Captura 2026-09-01
+6 partides des de 2026-08-01
Partides · 1948Victòries · 844Taules · 423Derrotes · 681Estàndard · 1782Ràpid · 166Blanques · 968Negres · 980
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1948 | 844 43,3% | 423 21,7% | 681 35,0% |
| Total · blanques | 968 | 445 46,0% | 202 20,9% | 321 33,2% |
| Total · negres | 980 | 399 40,7% | 221 22,6% | 360 36,7% |
| Estàndard | 1782 | 769 43,2% | 400 22,5% | 613 34,4% |
| Estàndard · blanques | 885 | 400 45,2% | 192 21,7% | 293 33,1% |
| Estàndard · negres | 897 | 369 41,1% | 208 23,2% | 320 35,7% |
| Ràpid | 166 | 75 45,2% | 23 13,9% | 68 41,0% |
| Ràpid · blanques | 83 | 45 54,2% | 10 12,1% | 28 33,7% |
| Ràpid · negres | 83 | 30 36,1% | 13 15,7% | 40 48,2% |
Captura 2026-08-01
+13 partides des de 2026-07-01
Partides · 1942Victòries · 842Taules · 422Derrotes · 678Estàndard · 1776Ràpid · 166Blanques · 965Negres · 977
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1942 | 842 43,4% | 422 21,7% | 678 34,9% |
| Total · blanques | 965 | 444 46,0% | 202 20,9% | 319 33,1% |
| Total · negres | 977 | 398 40,7% | 220 22,5% | 359 36,8% |
| Estàndard | 1776 | 767 43,2% | 399 22,5% | 610 34,4% |
| Estàndard · blanques | 882 | 399 45,2% | 192 21,8% | 291 33,0% |
| Estàndard · negres | 894 | 368 41,2% | 207 23,2% | 319 35,7% |
| Ràpid | 166 | 75 45,2% | 23 13,9% | 68 41,0% |
| Ràpid · blanques | 83 | 45 54,2% | 10 12,1% | 28 33,7% |
| Ràpid · negres | 83 | 30 36,1% | 13 15,7% | 40 48,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1929Victòries · 837Taules · 420Derrotes · 672Estàndard · 1772Ràpid · 157Blanques · 959Negres · 970
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1929 | 837 43,4% | 420 21,8% | 672 34,8% |
| Total · blanques | 959 | 441 46,0% | 201 21,0% | 317 33,1% |
| Total · negres | 970 | 396 40,8% | 219 22,6% | 355 36,6% |
| Estàndard | 1772 | 766 43,2% | 398 22,5% | 608 34,3% |
| Estàndard · blanques | 880 | 399 45,3% | 192 21,8% | 289 32,8% |
| Estàndard · negres | 892 | 367 41,1% | 206 23,1% | 319 35,8% |
| Ràpid | 157 | 71 45,2% | 22 14,0% | 64 40,8% |
| Ràpid · blanques | 79 | 42 53,2% | 9 11,4% | 28 35,4% |
| Ràpid · negres | 78 | 29 37,2% | 13 16,7% | 36 46,2% |
