Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+12 partides des de 2026-09-01
Partides · 211Victòries · 102Taules · 13Derrotes · 96Estàndard · 89Ràpid · 122Blanques · 101Negres · 110
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 211 | 102 48,3% | 13 6,2% | 96 45,5% |
| Total · blanques | 101 | 51 50,5% | 6 5,9% | 44 43,6% |
| Total · negres | 110 | 51 46,4% | 7 6,4% | 52 47,3% |
| Estàndard | 89 | 49 55,1% | 3 3,4% | 37 41,6% |
| Estàndard · blanques | 43 | 24 55,8% | 1 2,3% | 18 41,9% |
| Estàndard · negres | 46 | 25 54,4% | 2 4,4% | 19 41,3% |
| Ràpid | 122 | 53 43,4% | 10 8,2% | 59 48,4% |
| Ràpid · blanques | 58 | 27 46,6% | 5 8,6% | 26 44,8% |
| Ràpid · negres | 64 | 26 40,6% | 5 7,8% | 33 51,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 199Victòries · 94Taules · 13Derrotes · 92Estàndard · 77Ràpid · 122Blanques · 95Negres · 104
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 199 | 94 47,2% | 13 6,5% | 92 46,2% |
| Total · blanques | 95 | 46 48,4% | 6 6,3% | 43 45,3% |
| Total · negres | 104 | 48 46,2% | 7 6,7% | 49 47,1% |
| Estàndard | 77 | 41 53,3% | 3 3,9% | 33 42,9% |
| Estàndard · blanques | 37 | 19 51,4% | 1 2,7% | 17 46,0% |
| Estàndard · negres | 40 | 22 55,0% | 2 5,0% | 16 40,0% |
| Ràpid | 122 | 53 43,4% | 10 8,2% | 59 48,4% |
| Ràpid · blanques | 58 | 27 46,6% | 5 8,6% | 26 44,8% |
| Ràpid · negres | 64 | 26 40,6% | 5 7,8% | 33 51,6% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 199Victòries · 94Taules · 13Derrotes · 92Estàndard · 77Ràpid · 122Blanques · 95Negres · 104
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 199 | 94 47,2% | 13 6,5% | 92 46,2% |
| Total · blanques | 95 | 46 48,4% | 6 6,3% | 43 45,3% |
| Total · negres | 104 | 48 46,2% | 7 6,7% | 49 47,1% |
| Estàndard | 77 | 41 53,3% | 3 3,9% | 33 42,9% |
| Estàndard · blanques | 37 | 19 51,4% | 1 2,7% | 17 46,0% |
| Estàndard · negres | 40 | 22 55,0% | 2 5,0% | 16 40,0% |
| Ràpid | 122 | 53 43,4% | 10 8,2% | 59 48,4% |
| Ràpid · blanques | 58 | 27 46,6% | 5 8,6% | 26 44,8% |
| Ràpid · negres | 64 | 26 40,6% | 5 7,8% | 33 51,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 181Victòries · 87Taules · 12Derrotes · 82Estàndard · 77Ràpid · 104Blanques · 87Negres · 94
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 181 | 87 48,1% | 12 6,6% | 82 45,3% |
| Total · blanques | 87 | 41 47,1% | 6 6,9% | 40 46,0% |
| Total · negres | 94 | 46 48,9% | 6 6,4% | 42 44,7% |
| Estàndard | 77 | 41 53,3% | 3 3,9% | 33 42,9% |
| Estàndard · blanques | 37 | 19 51,4% | 1 2,7% | 17 46,0% |
| Estàndard · negres | 40 | 22 55,0% | 2 5,0% | 16 40,0% |
| Ràpid | 104 | 46 44,2% | 9 8,7% | 49 47,1% |
| Ràpid · blanques | 50 | 22 44,0% | 5 10,0% | 23 46,0% |
| Ràpid · negres | 54 | 24 44,4% | 4 7,4% | 26 48,2% |
