Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 287Victòries · 41Taules · 23Derrotes · 223Estàndard · 218Ràpid · 69Blanques · 148Negres · 139
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 287 | 41 14,3% | 23 8,0% | 223 77,7% |
| Total · blanques | 148 | 25 16,9% | 10 6,8% | 113 76,4% |
| Total · negres | 139 | 16 11,5% | 13 9,4% | 110 79,1% |
| Estàndard | 218 | 26 11,9% | 18 8,3% | 174 79,8% |
| Estàndard · blanques | 114 | 18 15,8% | 8 7,0% | 88 77,2% |
| Estàndard · negres | 104 | 8 7,7% | 10 9,6% | 86 82,7% |
| Ràpid | 69 | 15 21,7% | 5 7,3% | 49 71,0% |
| Ràpid · blanques | 34 | 7 20,6% | 2 5,9% | 25 73,5% |
| Ràpid · negres | 35 | 8 22,9% | 3 8,6% | 24 68,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 270Victòries · 36Taules · 23Derrotes · 211Estàndard · 208Ràpid · 62Blanques · 139Negres · 131
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 270 | 36 13,3% | 23 8,5% | 211 78,2% |
| Total · blanques | 139 | 24 17,3% | 10 7,2% | 105 75,5% |
| Total · negres | 131 | 12 9,2% | 13 9,9% | 106 80,9% |
| Estàndard | 208 | 22 10,6% | 18 8,7% | 168 80,8% |
| Estàndard · blanques | 109 | 17 15,6% | 8 7,3% | 84 77,1% |
| Estàndard · negres | 99 | 5 5,1% | 10 10,1% | 84 84,9% |
| Ràpid | 62 | 14 22,6% | 5 8,1% | 43 69,4% |
| Ràpid · blanques | 30 | 7 23,3% | 2 6,7% | 21 70,0% |
| Ràpid · negres | 32 | 7 21,9% | 3 9,4% | 22 68,8% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 270Victòries · 36Taules · 23Derrotes · 211Estàndard · 208Ràpid · 62Blanques · 139Negres · 131
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 270 | 36 13,3% | 23 8,5% | 211 78,2% |
| Total · blanques | 139 | 24 17,3% | 10 7,2% | 105 75,5% |
| Total · negres | 131 | 12 9,2% | 13 9,9% | 106 80,9% |
| Estàndard | 208 | 22 10,6% | 18 8,7% | 168 80,8% |
| Estàndard · blanques | 109 | 17 15,6% | 8 7,3% | 84 77,1% |
| Estàndard · negres | 99 | 5 5,1% | 10 10,1% | 84 84,9% |
| Ràpid | 62 | 14 22,6% | 5 8,1% | 43 69,4% |
| Ràpid · blanques | 30 | 7 23,3% | 2 6,7% | 21 70,0% |
| Ràpid · negres | 32 | 7 21,9% | 3 9,4% | 22 68,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 261Victòries · 36Taules · 20Derrotes · 205Estàndard · 199Ràpid · 62Blanques · 135Negres · 126
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 261 | 36 13,8% | 20 7,7% | 205 78,5% |
| Total · blanques | 135 | 24 17,8% | 8 5,9% | 103 76,3% |
| Total · negres | 126 | 12 9,5% | 12 9,5% | 102 81,0% |
| Estàndard | 199 | 22 11,1% | 15 7,5% | 162 81,4% |
| Estàndard · blanques | 105 | 17 16,2% | 6 5,7% | 82 78,1% |
| Estàndard · negres | 94 | 5 5,3% | 9 9,6% | 80 85,1% |
| Ràpid | 62 | 14 22,6% | 5 8,1% | 43 69,4% |
| Ràpid · blanques | 30 | 7 23,3% | 2 6,7% | 21 70,0% |
| Ràpid · negres | 32 | 7 21,9% | 3 9,4% | 22 68,8% |
