Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 317Victòries · 121Taules · 50Derrotes · 146Estàndard · 107Ràpid · 210Blanques · 156Negres · 161
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 317 | 121 38,2% | 50 15,8% | 146 46,1% |
| Total · blanques | 156 | 58 37,2% | 25 16,0% | 73 46,8% |
| Total · negres | 161 | 63 39,1% | 25 15,5% | 73 45,3% |
| Estàndard | 107 | 36 33,6% | 26 24,3% | 45 42,1% |
| Estàndard · blanques | 50 | 18 36,0% | 12 24,0% | 20 40,0% |
| Estàndard · negres | 57 | 18 31,6% | 14 24,6% | 25 43,9% |
| Ràpid | 210 | 85 40,5% | 24 11,4% | 101 48,1% |
| Ràpid · blanques | 106 | 40 37,7% | 13 12,3% | 53 50,0% |
| Ràpid · negres | 104 | 45 43,3% | 11 10,6% | 48 46,2% |
Captura 2026-09-01
+34 partides des de 2026-08-01
Partides · 300Victòries · 116Taules · 47Derrotes · 137Estàndard · 98Ràpid · 202Blanques · 147Negres · 153
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 300 | 116 38,7% | 47 15,7% | 137 45,7% |
| Total · blanques | 147 | 57 38,8% | 24 16,3% | 66 44,9% |
| Total · negres | 153 | 59 38,6% | 23 15,0% | 71 46,4% |
| Estàndard | 98 | 34 34,7% | 23 23,5% | 41 41,8% |
| Estàndard · blanques | 45 | 17 37,8% | 11 24,4% | 17 37,8% |
| Estàndard · negres | 53 | 17 32,1% | 12 22,6% | 24 45,3% |
| Ràpid | 202 | 82 40,6% | 24 11,9% | 96 47,5% |
| Ràpid · blanques | 102 | 40 39,2% | 13 12,8% | 49 48,0% |
| Ràpid · negres | 100 | 42 42,0% | 11 11,0% | 47 47,0% |
Captura 2026-08-01
+32 partides des de 2026-07-01
Partides · 266Victòries · 104Taules · 40Derrotes · 122Estàndard · 89Ràpid · 177Blanques · 131Negres · 135
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 266 | 104 39,1% | 40 15,0% | 122 45,9% |
| Total · blanques | 131 | 52 39,7% | 21 16,0% | 58 44,3% |
| Total · negres | 135 | 52 38,5% | 19 14,1% | 64 47,4% |
| Estàndard | 89 | 31 34,8% | 20 22,5% | 38 42,7% |
| Estàndard · blanques | 41 | 15 36,6% | 11 26,8% | 15 36,6% |
| Estàndard · negres | 48 | 16 33,3% | 9 18,8% | 23 47,9% |
| Ràpid | 177 | 73 41,2% | 20 11,3% | 84 47,5% |
| Ràpid · blanques | 90 | 37 41,1% | 10 11,1% | 43 47,8% |
| Ràpid · negres | 87 | 36 41,4% | 10 11,5% | 41 47,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 234Victòries · 90Taules · 35Derrotes · 109Estàndard · 81Ràpid · 153Blanques · 114Negres · 120
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 234 | 90 38,5% | 35 15,0% | 109 46,6% |
| Total · blanques | 114 | 44 38,6% | 19 16,7% | 51 44,7% |
| Total · negres | 120 | 46 38,3% | 16 13,3% | 58 48,3% |
| Estàndard | 81 | 28 34,6% | 18 22,2% | 35 43,2% |
| Estàndard · blanques | 37 | 15 40,5% | 9 24,3% | 13 35,1% |
| Estàndard · negres | 44 | 13 29,6% | 9 20,5% | 22 50,0% |
| Ràpid | 153 | 62 40,5% | 17 11,1% | 74 48,4% |
| Ràpid · blanques | 77 | 29 37,7% | 10 13,0% | 38 49,4% |
| Ràpid · negres | 76 | 33 43,4% | 7 9,2% | 36 47,4% |
