Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+40 partides des de 2026-09-01
Partides · 355Victòries · 177Taules · 55Derrotes · 123Estàndard · 131Ràpid · 224Blanques · 174Negres · 181
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 355 | 177 49,9% | 55 15,5% | 123 34,7% |
| Total · blanques | 174 | 84 48,3% | 28 16,1% | 62 35,6% |
| Total · negres | 181 | 93 51,4% | 27 14,9% | 61 33,7% |
| Estàndard | 131 | 68 51,9% | 28 21,4% | 35 26,7% |
| Estàndard · blanques | 63 | 37 58,7% | 11 17,5% | 15 23,8% |
| Estàndard · negres | 68 | 31 45,6% | 17 25,0% | 20 29,4% |
| Ràpid | 224 | 109 48,7% | 27 12,1% | 88 39,3% |
| Ràpid · blanques | 111 | 47 42,3% | 17 15,3% | 47 42,3% |
| Ràpid · negres | 113 | 62 54,9% | 10 8,9% | 41 36,3% |
Captura 2026-09-01
+43 partides des de 2026-08-01
Partides · 315Victòries · 153Taules · 51Derrotes · 111Estàndard · 121Ràpid · 194Blanques · 155Negres · 160
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 315 | 153 48,6% | 51 16,2% | 111 35,2% |
| Total · blanques | 155 | 74 47,7% | 26 16,8% | 55 35,5% |
| Total · negres | 160 | 79 49,4% | 25 15,6% | 56 35,0% |
| Estàndard | 121 | 62 51,2% | 28 23,1% | 31 25,6% |
| Estàndard · blanques | 58 | 34 58,6% | 11 19,0% | 13 22,4% |
| Estàndard · negres | 63 | 28 44,4% | 17 27,0% | 18 28,6% |
| Ràpid | 194 | 91 46,9% | 23 11,9% | 80 41,2% |
| Ràpid · blanques | 97 | 40 41,2% | 15 15,5% | 42 43,3% |
| Ràpid · negres | 97 | 51 52,6% | 8 8,3% | 38 39,2% |
Captura 2026-08-01
+10 partides des de 2026-07-01
Partides · 272Victòries · 135Taules · 42Derrotes · 95Estàndard · 112Ràpid · 160Blanques · 133Negres · 139
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 272 | 135 49,6% | 42 15,4% | 95 34,9% |
| Total · blanques | 133 | 70 52,6% | 20 15,0% | 43 32,3% |
| Total · negres | 139 | 65 46,8% | 22 15,8% | 52 37,4% |
| Estàndard | 112 | 58 51,8% | 26 23,2% | 28 25,0% |
| Estàndard · blanques | 54 | 34 63,0% | 10 18,5% | 10 18,5% |
| Estàndard · negres | 58 | 24 41,4% | 16 27,6% | 18 31,0% |
| Ràpid | 160 | 77 48,1% | 16 10,0% | 67 41,9% |
| Ràpid · blanques | 79 | 36 45,6% | 10 12,7% | 33 41,8% |
| Ràpid · negres | 81 | 41 50,6% | 6 7,4% | 34 42,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 262Victòries · 131Taules · 38Derrotes · 93Estàndard · 112Ràpid · 150Blanques · 128Negres · 134
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 262 | 131 50,0% | 38 14,5% | 93 35,5% |
| Total · blanques | 128 | 68 53,1% | 18 14,1% | 42 32,8% |
| Total · negres | 134 | 63 47,0% | 20 14,9% | 51 38,1% |
| Estàndard | 112 | 58 51,8% | 26 23,2% | 28 25,0% |
| Estàndard · blanques | 54 | 34 63,0% | 10 18,5% | 10 18,5% |
| Estàndard · negres | 58 | 24 41,4% | 16 27,6% | 18 31,0% |
| Ràpid | 150 | 73 48,7% | 12 8,0% | 65 43,3% |
| Ràpid · blanques | 74 | 34 46,0% | 8 10,8% | 32 43,2% |
| Ràpid · negres | 76 | 39 51,3% | 4 5,3% | 33 43,4% |
