Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 175Victòries · 55Taules · 17Derrotes · 103Estàndard · 48Ràpid · 127Blanques · 84Negres · 91
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 175 | 55 31,4% | 17 9,7% | 103 58,9% |
| Total · blanques | 84 | 24 28,6% | 7 8,3% | 53 63,1% |
| Total · negres | 91 | 31 34,1% | 10 11,0% | 50 55,0% |
| Estàndard | 48 | 20 41,7% | 9 18,8% | 19 39,6% |
| Estàndard · blanques | 22 | 10 45,5% | 3 13,6% | 9 40,9% |
| Estàndard · negres | 26 | 10 38,5% | 6 23,1% | 10 38,5% |
| Ràpid | 127 | 35 27,6% | 8 6,3% | 84 66,1% |
| Ràpid · blanques | 62 | 14 22,6% | 4 6,5% | 44 71,0% |
| Ràpid · negres | 65 | 21 32,3% | 4 6,2% | 40 61,5% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 157Victòries · 49Taules · 13Derrotes · 95Estàndard · 38Ràpid · 119Blanques · 75Negres · 82
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 157 | 49 31,2% | 13 8,3% | 95 60,5% |
| Total · blanques | 75 | 20 26,7% | 5 6,7% | 50 66,7% |
| Total · negres | 82 | 29 35,4% | 8 9,8% | 45 54,9% |
| Estàndard | 38 | 16 42,1% | 5 13,2% | 17 44,7% |
| Estàndard · blanques | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
| Estàndard · negres | 21 | 9 42,9% | 4 19,1% | 8 38,1% |
| Ràpid | 119 | 33 27,7% | 8 6,7% | 78 65,6% |
| Ràpid · blanques | 58 | 13 22,4% | 4 6,9% | 41 70,7% |
| Ràpid · negres | 61 | 20 32,8% | 4 6,6% | 37 60,7% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 148Victòries · 47Taules · 12Derrotes · 89Estàndard · 38Ràpid · 110Blanques · 71Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 148 | 47 31,8% | 12 8,1% | 89 60,1% |
| Total · blanques | 71 | 19 26,8% | 5 7,0% | 47 66,2% |
| Total · negres | 77 | 28 36,4% | 7 9,1% | 42 54,6% |
| Estàndard | 38 | 16 42,1% | 5 13,2% | 17 44,7% |
| Estàndard · blanques | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
| Estàndard · negres | 21 | 9 42,9% | 4 19,1% | 8 38,1% |
| Ràpid | 110 | 31 28,2% | 7 6,4% | 72 65,5% |
| Ràpid · blanques | 54 | 12 22,2% | 4 7,4% | 38 70,4% |
| Ràpid · negres | 56 | 19 33,9% | 3 5,4% | 34 60,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 140Victòries · 43Taules · 12Derrotes · 85Estàndard · 38Ràpid · 102Blanques · 67Negres · 73
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 140 | 43 30,7% | 12 8,6% | 85 60,7% |
| Total · blanques | 67 | 16 23,9% | 5 7,5% | 46 68,7% |
| Total · negres | 73 | 27 37,0% | 7 9,6% | 39 53,4% |
| Estàndard | 38 | 16 42,1% | 5 13,2% | 17 44,7% |
| Estàndard · blanques | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
| Estàndard · negres | 21 | 9 42,9% | 4 19,1% | 8 38,1% |
| Ràpid | 102 | 27 26,5% | 7 6,9% | 68 66,7% |
| Ràpid · blanques | 50 | 9 18,0% | 4 8,0% | 37 74,0% |
| Ràpid · negres | 52 | 18 34,6% | 3 5,8% | 31 59,6% |
