Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 56Victòries · 18Taules · 1Derrotes · 37Estàndard · 48Ràpid · 8Blanques · 27Negres · 29
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 56 | 18 32,1% | 1 1,8% | 37 66,1% |
| Total · blanques | 27 | 10 37,0% | 0 0,0% | 17 63,0% |
| Total · negres | 29 | 8 27,6% | 1 3,5% | 20 69,0% |
| Estàndard | 48 | 17 35,4% | 1 2,1% | 30 62,5% |
| Estàndard · blanques | 23 | 9 39,1% | 0 0,0% | 14 60,9% |
| Estàndard · negres | 25 | 8 32,0% | 1 4,0% | 16 64,0% |
| Ràpid | 8 | 1 12,5% | 0 0,0% | 7 87,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 46Victòries · 13Taules · 0Derrotes · 33Estàndard · 38Ràpid · 8Blanques · 22Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 46 | 13 28,3% | 0 0,0% | 33 71,7% |
| Total · blanques | 22 | 8 36,4% | 0 0,0% | 14 63,6% |
| Total · negres | 24 | 5 20,8% | 0 0,0% | 19 79,2% |
| Estàndard | 38 | 12 31,6% | 0 0,0% | 26 68,4% |
| Estàndard · blanques | 18 | 7 38,9% | 0 0,0% | 11 61,1% |
| Estàndard · negres | 20 | 5 25,0% | 0 0,0% | 15 75,0% |
| Ràpid | 8 | 1 12,5% | 0 0,0% | 7 87,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 38Victòries · 12Taules · 0Derrotes · 26Estàndard · 38Ràpid · 0Blanques · 18Negres · 20
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 38 | 12 31,6% | 0 0,0% | 26 68,4% |
| Total · blanques | 18 | 7 38,9% | 0 0,0% | 11 61,1% |
| Total · negres | 20 | 5 25,0% | 0 0,0% | 15 75,0% |
| Estàndard | 38 | 12 31,6% | 0 0,0% | 26 68,4% |
| Estàndard · blanques | 18 | 7 38,9% | 0 0,0% | 11 61,1% |
| Estàndard · negres | 20 | 5 25,0% | 0 0,0% | 15 75,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 30Victòries · 10Taules · 0Derrotes · 20Estàndard · 30Ràpid · 0Blanques · 14Negres · 16
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 30 | 10 33,3% | 0 0,0% | 20 66,7% |
| Total · blanques | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
| Total · negres | 16 | 4 25,0% | 0 0,0% | 12 75,0% |
| Estàndard | 30 | 10 33,3% | 0 0,0% | 20 66,7% |
| Estàndard · blanques | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
| Estàndard · negres | 16 | 4 25,0% | 0 0,0% | 12 75,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
