Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+20 partides des de 2026-09-01
Partides · 205Victòries · 104Taules · 15Derrotes · 86Estàndard · 77Ràpid · 128Blanques · 106Negres · 99
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 205 | 104 50,7% | 15 7,3% | 86 42,0% |
| Total · blanques | 106 | 53 50,0% | 7 6,6% | 46 43,4% |
| Total · negres | 99 | 51 51,5% | 8 8,1% | 40 40,4% |
| Estàndard | 77 | 47 61,0% | 8 10,4% | 22 28,6% |
| Estàndard · blanques | 40 | 25 62,5% | 3 7,5% | 12 30,0% |
| Estàndard · negres | 37 | 22 59,5% | 5 13,5% | 10 27,0% |
| Ràpid | 128 | 57 44,5% | 7 5,5% | 64 50,0% |
| Ràpid · blanques | 66 | 28 42,4% | 4 6,1% | 34 51,5% |
| Ràpid · negres | 62 | 29 46,8% | 3 4,8% | 30 48,4% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 185Victòries · 94Taules · 11Derrotes · 80Estàndard · 69Ràpid · 116Blanques · 96Negres · 89
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 185 | 94 50,8% | 11 6,0% | 80 43,2% |
| Total · blanques | 96 | 48 50,0% | 6 6,3% | 42 43,8% |
| Total · negres | 89 | 46 51,7% | 5 5,6% | 38 42,7% |
| Estàndard | 69 | 41 59,4% | 6 8,7% | 22 31,9% |
| Estàndard · blanques | 36 | 22 61,1% | 2 5,6% | 12 33,3% |
| Estàndard · negres | 33 | 19 57,6% | 4 12,1% | 10 30,3% |
| Ràpid | 116 | 53 45,7% | 5 4,3% | 58 50,0% |
| Ràpid · blanques | 60 | 26 43,3% | 4 6,7% | 30 50,0% |
| Ràpid · negres | 56 | 27 48,2% | 1 1,8% | 28 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 176Victòries · 87Taules · 10Derrotes · 79Estàndard · 60Ràpid · 116Blanques · 90Negres · 86
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 176 | 87 49,4% | 10 5,7% | 79 44,9% |
| Total · blanques | 90 | 43 47,8% | 6 6,7% | 41 45,6% |
| Total · negres | 86 | 44 51,2% | 4 4,7% | 38 44,2% |
| Estàndard | 60 | 34 56,7% | 5 8,3% | 21 35,0% |
| Estàndard · blanques | 30 | 17 56,7% | 2 6,7% | 11 36,7% |
| Estàndard · negres | 30 | 17 56,7% | 3 10,0% | 10 33,3% |
| Ràpid | 116 | 53 45,7% | 5 4,3% | 58 50,0% |
| Ràpid · blanques | 60 | 26 43,3% | 4 6,7% | 30 50,0% |
| Ràpid · negres | 56 | 27 48,2% | 1 1,8% | 28 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 176Victòries · 87Taules · 10Derrotes · 79Estàndard · 60Ràpid · 116Blanques · 90Negres · 86
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 176 | 87 49,4% | 10 5,7% | 79 44,9% |
| Total · blanques | 90 | 43 47,8% | 6 6,7% | 41 45,6% |
| Total · negres | 86 | 44 51,2% | 4 4,7% | 38 44,2% |
| Estàndard | 60 | 34 56,7% | 5 8,3% | 21 35,0% |
| Estàndard · blanques | 30 | 17 56,7% | 2 6,7% | 11 36,7% |
| Estàndard · negres | 30 | 17 56,7% | 3 10,0% | 10 33,3% |
| Ràpid | 116 | 53 45,7% | 5 4,3% | 58 50,0% |
| Ràpid · blanques | 60 | 26 43,3% | 4 6,7% | 30 50,0% |
| Ràpid · negres | 56 | 27 48,2% | 1 1,8% | 28 50,0% |
