Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+21 partides des de 2026-09-01
Partides · 604Victòries · 283Taules · 76Derrotes · 245Estàndard · 229Ràpid · 375Blanques · 311Negres · 293
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 604 | 283 46,9% | 76 12,6% | 245 40,6% |
| Total · blanques | 311 | 149 47,9% | 43 13,8% | 119 38,3% |
| Total · negres | 293 | 134 45,7% | 33 11,3% | 126 43,0% |
| Estàndard | 229 | 115 50,2% | 44 19,2% | 70 30,6% |
| Estàndard · blanques | 116 | 57 49,1% | 27 23,3% | 32 27,6% |
| Estàndard · negres | 113 | 58 51,3% | 17 15,0% | 38 33,6% |
| Ràpid | 375 | 168 44,8% | 32 8,5% | 175 46,7% |
| Ràpid · blanques | 195 | 92 47,2% | 16 8,2% | 87 44,6% |
| Ràpid · negres | 180 | 76 42,2% | 16 8,9% | 88 48,9% |
Captura 2026-09-01
+42 partides des de 2026-08-01
Partides · 583Victòries · 273Taules · 72Derrotes · 238Estàndard · 220Ràpid · 363Blanques · 299Negres · 284
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 583 | 273 46,8% | 72 12,4% | 238 40,8% |
| Total · blanques | 299 | 142 47,5% | 42 14,1% | 115 38,5% |
| Total · negres | 284 | 131 46,1% | 30 10,6% | 123 43,3% |
| Estàndard | 220 | 113 51,4% | 40 18,2% | 67 30,5% |
| Estàndard · blanques | 112 | 56 50,0% | 26 23,2% | 30 26,8% |
| Estàndard · negres | 108 | 57 52,8% | 14 13,0% | 37 34,3% |
| Ràpid | 363 | 160 44,1% | 32 8,8% | 171 47,1% |
| Ràpid · blanques | 187 | 86 46,0% | 16 8,6% | 85 45,5% |
| Ràpid · negres | 176 | 74 42,1% | 16 9,1% | 86 48,9% |
Captura 2026-08-01
+17 partides des de 2026-07-01
Partides · 541Victòries · 253Taules · 69Derrotes · 219Estàndard · 211Ràpid · 330Blanques · 277Negres · 264
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 541 | 253 46,8% | 69 12,8% | 219 40,5% |
| Total · blanques | 277 | 131 47,3% | 40 14,4% | 106 38,3% |
| Total · negres | 264 | 122 46,2% | 29 11,0% | 113 42,8% |
| Estàndard | 211 | 109 51,7% | 39 18,5% | 63 29,9% |
| Estàndard · blanques | 107 | 53 49,5% | 25 23,4% | 29 27,1% |
| Estàndard · negres | 104 | 56 53,9% | 14 13,5% | 34 32,7% |
| Ràpid | 330 | 144 43,6% | 30 9,1% | 156 47,3% |
| Ràpid · blanques | 170 | 78 45,9% | 15 8,8% | 77 45,3% |
| Ràpid · negres | 160 | 66 41,3% | 15 9,4% | 79 49,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 524Victòries · 245Taules · 66Derrotes · 213Estàndard · 211Ràpid · 313Blanques · 269Negres · 255
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 524 | 245 46,8% | 66 12,6% | 213 40,7% |
| Total · blanques | 269 | 126 46,8% | 39 14,5% | 104 38,7% |
| Total · negres | 255 | 119 46,7% | 27 10,6% | 109 42,8% |
| Estàndard | 211 | 109 51,7% | 39 18,5% | 63 29,9% |
| Estàndard · blanques | 107 | 53 49,5% | 25 23,4% | 29 27,1% |
| Estàndard · negres | 104 | 56 53,9% | 14 13,5% | 34 32,7% |
| Ràpid | 313 | 136 43,5% | 27 8,6% | 150 47,9% |
| Ràpid · blanques | 162 | 73 45,1% | 14 8,6% | 75 46,3% |
| Ràpid · negres | 151 | 63 41,7% | 13 8,6% | 75 49,7% |
