Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 133Victòries · 34Taules · 20Derrotes · 79Estàndard · 103Ràpid · 30Blanques · 55Negres · 78
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 133 | 34 25,6% | 20 15,0% | 79 59,4% |
| Total · blanques | 55 | 12 21,8% | 7 12,7% | 36 65,5% |
| Total · negres | 78 | 22 28,2% | 13 16,7% | 43 55,1% |
| Estàndard | 103 | 27 26,2% | 19 18,5% | 57 55,3% |
| Estàndard · blanques | 40 | 8 20,0% | 7 17,5% | 25 62,5% |
| Estàndard · negres | 63 | 19 30,2% | 12 19,1% | 32 50,8% |
| Ràpid | 30 | 7 23,3% | 1 3,3% | 22 73,3% |
| Ràpid · blanques | 15 | 4 26,7% | 0 0,0% | 11 73,3% |
| Ràpid · negres | 15 | 3 20,0% | 1 6,7% | 11 73,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 124Victòries · 31Taules · 17Derrotes · 76Estàndard · 94Ràpid · 30Blanques · 51Negres · 73
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 124 | 31 25,0% | 17 13,7% | 76 61,3% |
| Total · blanques | 51 | 12 23,5% | 5 9,8% | 34 66,7% |
| Total · negres | 73 | 19 26,0% | 12 16,4% | 42 57,5% |
| Estàndard | 94 | 24 25,5% | 16 17,0% | 54 57,5% |
| Estàndard · blanques | 36 | 8 22,2% | 5 13,9% | 23 63,9% |
| Estàndard · negres | 58 | 16 27,6% | 11 19,0% | 31 53,5% |
| Ràpid | 30 | 7 23,3% | 1 3,3% | 22 73,3% |
| Ràpid · blanques | 15 | 4 26,7% | 0 0,0% | 11 73,3% |
| Ràpid · negres | 15 | 3 20,0% | 1 6,7% | 11 73,3% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 124Victòries · 31Taules · 17Derrotes · 76Estàndard · 94Ràpid · 30Blanques · 51Negres · 73
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 124 | 31 25,0% | 17 13,7% | 76 61,3% |
| Total · blanques | 51 | 12 23,5% | 5 9,8% | 34 66,7% |
| Total · negres | 73 | 19 26,0% | 12 16,4% | 42 57,5% |
| Estàndard | 94 | 24 25,5% | 16 17,0% | 54 57,5% |
| Estàndard · blanques | 36 | 8 22,2% | 5 13,9% | 23 63,9% |
| Estàndard · negres | 58 | 16 27,6% | 11 19,0% | 31 53,5% |
| Ràpid | 30 | 7 23,3% | 1 3,3% | 22 73,3% |
| Ràpid · blanques | 15 | 4 26,7% | 0 0,0% | 11 73,3% |
| Ràpid · negres | 15 | 3 20,0% | 1 6,7% | 11 73,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 116Victòries · 29Taules · 16Derrotes · 71Estàndard · 94Ràpid · 22Blanques · 48Negres · 68
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 116 | 29 25,0% | 16 13,8% | 71 61,2% |
| Total · blanques | 48 | 12 25,0% | 5 10,4% | 31 64,6% |
| Total · negres | 68 | 17 25,0% | 11 16,2% | 40 58,8% |
| Estàndard | 94 | 24 25,5% | 16 17,0% | 54 57,5% |
| Estàndard · blanques | 36 | 8 22,2% | 5 13,9% | 23 63,9% |
| Estàndard · negres | 58 | 16 27,6% | 11 19,0% | 31 53,5% |
| Ràpid | 22 | 5 22,7% | 0 0,0% | 17 77,3% |
| Ràpid · blanques | 12 | 4 33,3% | 0 0,0% | 8 66,7% |
| Ràpid · negres | 10 | 1 10,0% | 0 0,0% | 9 90,0% |
