Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 87Victòries · 38Taules · 5Derrotes · 44Estàndard · 62Ràpid · 25Blanques · 46Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 87 | 38 43,7% | 5 5,8% | 44 50,6% |
| Total · blanques | 46 | 19 41,3% | 2 4,4% | 25 54,4% |
| Total · negres | 41 | 19 46,3% | 3 7,3% | 19 46,3% |
| Estàndard | 62 | 28 45,2% | 5 8,1% | 29 46,8% |
| Estàndard · blanques | 33 | 15 45,5% | 2 6,1% | 16 48,5% |
| Estàndard · negres | 29 | 13 44,8% | 3 10,3% | 13 44,8% |
| Ràpid | 25 | 10 40,0% | 0 0,0% | 15 60,0% |
| Ràpid · blanques | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
| Ràpid · negres | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 71Victòries · 32Taules · 0Derrotes · 39Estàndard · 52Ràpid · 19Blanques · 38Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 71 | 32 45,1% | 0 0,0% | 39 54,9% |
| Total · blanques | 38 | 14 36,8% | 0 0,0% | 24 63,2% |
| Total · negres | 33 | 18 54,6% | 0 0,0% | 15 45,5% |
| Estàndard | 52 | 25 48,1% | 0 0,0% | 27 51,9% |
| Estàndard · blanques | 28 | 12 42,9% | 0 0,0% | 16 57,1% |
| Estàndard · negres | 24 | 13 54,2% | 0 0,0% | 11 45,8% |
| Ràpid | 19 | 7 36,8% | 0 0,0% | 12 63,2% |
| Ràpid · blanques | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 71Victòries · 32Taules · 0Derrotes · 39Estàndard · 52Ràpid · 19Blanques · 38Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 71 | 32 45,1% | 0 0,0% | 39 54,9% |
| Total · blanques | 38 | 14 36,8% | 0 0,0% | 24 63,2% |
| Total · negres | 33 | 18 54,6% | 0 0,0% | 15 45,5% |
| Estàndard | 52 | 25 48,1% | 0 0,0% | 27 51,9% |
| Estàndard · blanques | 28 | 12 42,9% | 0 0,0% | 16 57,1% |
| Estàndard · negres | 24 | 13 54,2% | 0 0,0% | 11 45,8% |
| Ràpid | 19 | 7 36,8% | 0 0,0% | 12 63,2% |
| Ràpid · blanques | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 71Victòries · 32Taules · 0Derrotes · 39Estàndard · 52Ràpid · 19Blanques · 38Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 71 | 32 45,1% | 0 0,0% | 39 54,9% |
| Total · blanques | 38 | 14 36,8% | 0 0,0% | 24 63,2% |
| Total · negres | 33 | 18 54,6% | 0 0,0% | 15 45,5% |
| Estàndard | 52 | 25 48,1% | 0 0,0% | 27 51,9% |
| Estàndard · blanques | 28 | 12 42,9% | 0 0,0% | 16 57,1% |
| Estàndard · negres | 24 | 13 54,2% | 0 0,0% | 11 45,8% |
| Ràpid | 19 | 7 36,8% | 0 0,0% | 12 63,2% |
| Ràpid · blanques | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
