Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 289Victòries · 159Taules · 58Derrotes · 72Estàndard · 98Ràpid · 191Blanques · 145Negres · 144
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 289 | 159 55,0% | 58 20,1% | 72 24,9% |
| Total · blanques | 145 | 83 57,2% | 28 19,3% | 34 23,5% |
| Total · negres | 144 | 76 52,8% | 30 20,8% | 38 26,4% |
| Estàndard | 98 | 51 52,0% | 33 33,7% | 14 14,3% |
| Estàndard · blanques | 48 | 26 54,2% | 17 35,4% | 5 10,4% |
| Estàndard · negres | 50 | 25 50,0% | 16 32,0% | 9 18,0% |
| Ràpid | 191 | 108 56,5% | 25 13,1% | 58 30,4% |
| Ràpid · blanques | 97 | 57 58,8% | 11 11,3% | 29 29,9% |
| Ràpid · negres | 94 | 51 54,3% | 14 14,9% | 29 30,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 273Victòries · 153Taules · 50Derrotes · 70Estàndard · 88Ràpid · 185Blanques · 136Negres · 137
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 273 | 153 56,0% | 50 18,3% | 70 25,6% |
| Total · blanques | 136 | 79 58,1% | 24 17,7% | 33 24,3% |
| Total · negres | 137 | 74 54,0% | 26 19,0% | 37 27,0% |
| Estàndard | 88 | 48 54,6% | 27 30,7% | 13 14,8% |
| Estàndard · blanques | 43 | 24 55,8% | 14 32,6% | 5 11,6% |
| Estàndard · negres | 45 | 24 53,3% | 13 28,9% | 8 17,8% |
| Ràpid | 185 | 105 56,8% | 23 12,4% | 57 30,8% |
| Ràpid · blanques | 93 | 55 59,1% | 10 10,8% | 28 30,1% |
| Ràpid · negres | 92 | 50 54,4% | 13 14,1% | 29 31,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 273Victòries · 153Taules · 50Derrotes · 70Estàndard · 88Ràpid · 185Blanques · 136Negres · 137
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 273 | 153 56,0% | 50 18,3% | 70 25,6% |
| Total · blanques | 136 | 79 58,1% | 24 17,7% | 33 24,3% |
| Total · negres | 137 | 74 54,0% | 26 19,0% | 37 27,0% |
| Estàndard | 88 | 48 54,6% | 27 30,7% | 13 14,8% |
| Estàndard · blanques | 43 | 24 55,8% | 14 32,6% | 5 11,6% |
| Estàndard · negres | 45 | 24 53,3% | 13 28,9% | 8 17,8% |
| Ràpid | 185 | 105 56,8% | 23 12,4% | 57 30,8% |
| Ràpid · blanques | 93 | 55 59,1% | 10 10,8% | 28 30,1% |
| Ràpid · negres | 92 | 50 54,4% | 13 14,1% | 29 31,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 273Victòries · 153Taules · 50Derrotes · 70Estàndard · 88Ràpid · 185Blanques · 136Negres · 137
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 273 | 153 56,0% | 50 18,3% | 70 25,6% |
| Total · blanques | 136 | 79 58,1% | 24 17,7% | 33 24,3% |
| Total · negres | 137 | 74 54,0% | 26 19,0% | 37 27,0% |
| Estàndard | 88 | 48 54,6% | 27 30,7% | 13 14,8% |
| Estàndard · blanques | 43 | 24 55,8% | 14 32,6% | 5 11,6% |
| Estàndard · negres | 45 | 24 53,3% | 13 28,9% | 8 17,8% |
| Ràpid | 185 | 105 56,8% | 23 12,4% | 57 30,8% |
| Ràpid · blanques | 93 | 55 59,1% | 10 10,8% | 28 30,1% |
| Ràpid · negres | 92 | 50 54,4% | 13 14,1% | 29 31,5% |
