Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 279Victòries · 121Taules · 42Derrotes · 116Estàndard · 142Ràpid · 137Blanques · 133Negres · 146
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 279 | 121 43,4% | 42 15,1% | 116 41,6% |
| Total · blanques | 133 | 60 45,1% | 17 12,8% | 56 42,1% |
| Total · negres | 146 | 61 41,8% | 25 17,1% | 60 41,1% |
| Estàndard | 142 | 61 43,0% | 28 19,7% | 53 37,3% |
| Estàndard · blanques | 64 | 31 48,4% | 11 17,2% | 22 34,4% |
| Estàndard · negres | 78 | 30 38,5% | 17 21,8% | 31 39,7% |
| Ràpid | 137 | 60 43,8% | 14 10,2% | 63 46,0% |
| Ràpid · blanques | 69 | 29 42,0% | 6 8,7% | 34 49,3% |
| Ràpid · negres | 68 | 31 45,6% | 8 11,8% | 29 42,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 270Victòries · 119Taules · 38Derrotes · 113Estàndard · 133Ràpid · 137Blanques · 129Negres · 141
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 270 | 119 44,1% | 38 14,1% | 113 41,9% |
| Total · blanques | 129 | 60 46,5% | 15 11,6% | 54 41,9% |
| Total · negres | 141 | 59 41,8% | 23 16,3% | 59 41,8% |
| Estàndard | 133 | 59 44,4% | 24 18,1% | 50 37,6% |
| Estàndard · blanques | 60 | 31 51,7% | 9 15,0% | 20 33,3% |
| Estàndard · negres | 73 | 28 38,4% | 15 20,6% | 30 41,1% |
| Ràpid | 137 | 60 43,8% | 14 10,2% | 63 46,0% |
| Ràpid · blanques | 69 | 29 42,0% | 6 8,7% | 34 49,3% |
| Ràpid · negres | 68 | 31 45,6% | 8 11,8% | 29 42,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 261Victòries · 115Taules · 38Derrotes · 108Estàndard · 133Ràpid · 128Blanques · 124Negres · 137
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 261 | 115 44,1% | 38 14,6% | 108 41,4% |
| Total · blanques | 124 | 59 47,6% | 15 12,1% | 50 40,3% |
| Total · negres | 137 | 56 40,9% | 23 16,8% | 58 42,3% |
| Estàndard | 133 | 59 44,4% | 24 18,1% | 50 37,6% |
| Estàndard · blanques | 60 | 31 51,7% | 9 15,0% | 20 33,3% |
| Estàndard · negres | 73 | 28 38,4% | 15 20,6% | 30 41,1% |
| Ràpid | 128 | 56 43,8% | 14 10,9% | 58 45,3% |
| Ràpid · blanques | 64 | 28 43,8% | 6 9,4% | 30 46,9% |
| Ràpid · negres | 64 | 28 43,8% | 8 12,5% | 28 43,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 261Victòries · 115Taules · 38Derrotes · 108Estàndard · 133Ràpid · 128Blanques · 124Negres · 137
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 261 | 115 44,1% | 38 14,6% | 108 41,4% |
| Total · blanques | 124 | 59 47,6% | 15 12,1% | 50 40,3% |
| Total · negres | 137 | 56 40,9% | 23 16,8% | 58 42,3% |
| Estàndard | 133 | 59 44,4% | 24 18,1% | 50 37,6% |
| Estàndard · blanques | 60 | 31 51,7% | 9 15,0% | 20 33,3% |
| Estàndard · negres | 73 | 28 38,4% | 15 20,6% | 30 41,1% |
| Ràpid | 128 | 56 43,8% | 14 10,9% | 58 45,3% |
| Ràpid · blanques | 64 | 28 43,8% | 6 9,4% | 30 46,9% |
| Ràpid · negres | 64 | 28 43,8% | 8 12,5% | 28 43,8% |
