Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 628Victòries · 221Taules · 46Derrotes · 361Estàndard · 324Ràpid · 304Blanques · 312Negres · 316
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 628 | 221 35,2% | 46 7,3% | 361 57,5% |
| Total · blanques | 312 | 111 35,6% | 24 7,7% | 177 56,7% |
| Total · negres | 316 | 110 34,8% | 22 7,0% | 184 58,2% |
| Estàndard | 324 | 120 37,0% | 30 9,3% | 174 53,7% |
| Estàndard · blanques | 160 | 62 38,8% | 16 10,0% | 82 51,3% |
| Estàndard · negres | 164 | 58 35,4% | 14 8,5% | 92 56,1% |
| Ràpid | 304 | 101 33,2% | 16 5,3% | 187 61,5% |
| Ràpid · blanques | 152 | 49 32,2% | 8 5,3% | 95 62,5% |
| Ràpid · negres | 152 | 52 34,2% | 8 5,3% | 92 60,5% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 622Victòries · 216Taules · 46Derrotes · 360Estàndard · 318Ràpid · 304Blanques · 309Negres · 313
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 622 | 216 34,7% | 46 7,4% | 360 57,9% |
| Total · blanques | 309 | 108 35,0% | 24 7,8% | 177 57,3% |
| Total · negres | 313 | 108 34,5% | 22 7,0% | 183 58,5% |
| Estàndard | 318 | 115 36,2% | 30 9,4% | 173 54,4% |
| Estàndard · blanques | 157 | 59 37,6% | 16 10,2% | 82 52,2% |
| Estàndard · negres | 161 | 56 34,8% | 14 8,7% | 91 56,5% |
| Ràpid | 304 | 101 33,2% | 16 5,3% | 187 61,5% |
| Ràpid · blanques | 152 | 49 32,2% | 8 5,3% | 95 62,5% |
| Ràpid · negres | 152 | 52 34,2% | 8 5,3% | 92 60,5% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 615Victòries · 213Taules · 43Derrotes · 359Estàndard · 311Ràpid · 304Blanques · 306Negres · 309
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 615 | 213 34,6% | 43 7,0% | 359 58,4% |
| Total · blanques | 306 | 106 34,6% | 23 7,5% | 177 57,8% |
| Total · negres | 309 | 107 34,6% | 20 6,5% | 182 58,9% |
| Estàndard | 311 | 112 36,0% | 27 8,7% | 172 55,3% |
| Estàndard · blanques | 154 | 57 37,0% | 15 9,7% | 82 53,3% |
| Estàndard · negres | 157 | 55 35,0% | 12 7,6% | 90 57,3% |
| Ràpid | 304 | 101 33,2% | 16 5,3% | 187 61,5% |
| Ràpid · blanques | 152 | 49 32,2% | 8 5,3% | 95 62,5% |
| Ràpid · negres | 152 | 52 34,2% | 8 5,3% | 92 60,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 607Victòries · 210Taules · 43Derrotes · 354Estàndard · 303Ràpid · 304Blanques · 302Negres · 305
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 607 | 210 34,6% | 43 7,1% | 354 58,3% |
| Total · blanques | 302 | 105 34,8% | 23 7,6% | 174 57,6% |
| Total · negres | 305 | 105 34,4% | 20 6,6% | 180 59,0% |
| Estàndard | 303 | 109 36,0% | 27 8,9% | 167 55,1% |
| Estàndard · blanques | 150 | 56 37,3% | 15 10,0% | 79 52,7% |
| Estàndard · negres | 153 | 53 34,6% | 12 7,8% | 88 57,5% |
| Ràpid | 304 | 101 33,2% | 16 5,3% | 187 61,5% |
| Ràpid · blanques | 152 | 49 32,2% | 8 5,3% | 95 62,5% |
| Ràpid · negres | 152 | 52 34,2% | 8 5,3% | 92 60,5% |
