Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 156Victòries · 59Taules · 10Derrotes · 87Estàndard · 115Ràpid · 41Blanques · 79Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 156 | 59 37,8% | 10 6,4% | 87 55,8% |
| Total · blanques | 79 | 31 39,2% | 7 8,9% | 41 51,9% |
| Total · negres | 77 | 28 36,4% | 3 3,9% | 46 59,7% |
| Estàndard | 115 | 46 40,0% | 8 7,0% | 61 53,0% |
| Estàndard · blanques | 57 | 23 40,4% | 5 8,8% | 29 50,9% |
| Estàndard · negres | 58 | 23 39,7% | 3 5,2% | 32 55,2% |
| Ràpid | 41 | 13 31,7% | 2 4,9% | 26 63,4% |
| Ràpid · blanques | 22 | 8 36,4% | 2 9,1% | 12 54,6% |
| Ràpid · negres | 19 | 5 26,3% | 0 0,0% | 14 73,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 146Victòries · 54Taules · 9Derrotes · 83Estàndard · 105Ràpid · 41Blanques · 74Negres · 72
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 146 | 54 37,0% | 9 6,2% | 83 56,9% |
| Total · blanques | 74 | 29 39,2% | 6 8,1% | 39 52,7% |
| Total · negres | 72 | 25 34,7% | 3 4,2% | 44 61,1% |
| Estàndard | 105 | 41 39,1% | 7 6,7% | 57 54,3% |
| Estàndard · blanques | 52 | 21 40,4% | 4 7,7% | 27 51,9% |
| Estàndard · negres | 53 | 20 37,7% | 3 5,7% | 30 56,6% |
| Ràpid | 41 | 13 31,7% | 2 4,9% | 26 63,4% |
| Ràpid · blanques | 22 | 8 36,4% | 2 9,1% | 12 54,6% |
| Ràpid · negres | 19 | 5 26,3% | 0 0,0% | 14 73,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 137Victòries · 51Taules · 9Derrotes · 77Estàndard · 96Ràpid · 41Blanques · 70Negres · 67
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 137 | 51 37,2% | 9 6,6% | 77 56,2% |
| Total · blanques | 70 | 27 38,6% | 6 8,6% | 37 52,9% |
| Total · negres | 67 | 24 35,8% | 3 4,5% | 40 59,7% |
| Estàndard | 96 | 38 39,6% | 7 7,3% | 51 53,1% |
| Estàndard · blanques | 48 | 19 39,6% | 4 8,3% | 25 52,1% |
| Estàndard · negres | 48 | 19 39,6% | 3 6,3% | 26 54,2% |
| Ràpid | 41 | 13 31,7% | 2 4,9% | 26 63,4% |
| Ràpid · blanques | 22 | 8 36,4% | 2 9,1% | 12 54,6% |
| Ràpid · negres | 19 | 5 26,3% | 0 0,0% | 14 73,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 137Victòries · 51Taules · 9Derrotes · 77Estàndard · 96Ràpid · 41Blanques · 70Negres · 67
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 137 | 51 37,2% | 9 6,6% | 77 56,2% |
| Total · blanques | 70 | 27 38,6% | 6 8,6% | 37 52,9% |
| Total · negres | 67 | 24 35,8% | 3 4,5% | 40 59,7% |
| Estàndard | 96 | 38 39,6% | 7 7,3% | 51 53,1% |
| Estàndard · blanques | 48 | 19 39,6% | 4 8,3% | 25 52,1% |
| Estàndard · negres | 48 | 19 39,6% | 3 6,3% | 26 54,2% |
| Ràpid | 41 | 13 31,7% | 2 4,9% | 26 63,4% |
| Ràpid · blanques | 22 | 8 36,4% | 2 9,1% | 12 54,6% |
| Ràpid · negres | 19 | 5 26,3% | 0 0,0% | 14 73,7% |
