Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 418Victòries · 217Taules · 54Derrotes · 147Estàndard · 183Ràpid · 235Blanques · 209Negres · 209
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 418 | 217 51,9% | 54 12,9% | 147 35,2% |
| Total · blanques | 209 | 107 51,2% | 30 14,4% | 72 34,5% |
| Total · negres | 209 | 110 52,6% | 24 11,5% | 75 35,9% |
| Estàndard | 183 | 96 52,5% | 33 18,0% | 54 29,5% |
| Estàndard · blanques | 92 | 47 51,1% | 16 17,4% | 29 31,5% |
| Estàndard · negres | 91 | 49 53,9% | 17 18,7% | 25 27,5% |
| Ràpid | 235 | 121 51,5% | 21 8,9% | 93 39,6% |
| Ràpid · blanques | 117 | 60 51,3% | 14 12,0% | 43 36,8% |
| Ràpid · negres | 118 | 61 51,7% | 7 5,9% | 50 42,4% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 401Victòries · 209Taules · 47Derrotes · 145Estàndard · 173Ràpid · 228Blanques · 200Negres · 201
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 401 | 209 52,1% | 47 11,7% | 145 36,2% |
| Total · blanques | 200 | 103 51,5% | 25 12,5% | 72 36,0% |
| Total · negres | 201 | 106 52,7% | 22 11,0% | 73 36,3% |
| Estàndard | 173 | 92 53,2% | 28 16,2% | 53 30,6% |
| Estàndard · blanques | 87 | 45 51,7% | 13 14,9% | 29 33,3% |
| Estàndard · negres | 86 | 47 54,7% | 15 17,4% | 24 27,9% |
| Ràpid | 228 | 117 51,3% | 19 8,3% | 92 40,4% |
| Ràpid · blanques | 113 | 58 51,3% | 12 10,6% | 43 38,1% |
| Ràpid · negres | 115 | 59 51,3% | 7 6,1% | 49 42,6% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 392Victòries · 205Taules · 47Derrotes · 140Estàndard · 173Ràpid · 219Blanques · 195Negres · 197
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 392 | 205 52,3% | 47 12,0% | 140 35,7% |
| Total · blanques | 195 | 101 51,8% | 25 12,8% | 69 35,4% |
| Total · negres | 197 | 104 52,8% | 22 11,2% | 71 36,0% |
| Estàndard | 173 | 92 53,2% | 28 16,2% | 53 30,6% |
| Estàndard · blanques | 87 | 45 51,7% | 13 14,9% | 29 33,3% |
| Estàndard · negres | 86 | 47 54,7% | 15 17,4% | 24 27,9% |
| Ràpid | 219 | 113 51,6% | 19 8,7% | 87 39,7% |
| Ràpid · blanques | 108 | 56 51,9% | 12 11,1% | 40 37,0% |
| Ràpid · negres | 111 | 57 51,4% | 7 6,3% | 47 42,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 383Victòries · 201Taules · 44Derrotes · 138Estàndard · 164Ràpid · 219Blanques · 191Negres · 192
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 383 | 201 52,5% | 44 11,5% | 138 36,0% |
| Total · blanques | 191 | 99 51,8% | 23 12,0% | 69 36,1% |
| Total · negres | 192 | 102 53,1% | 21 10,9% | 69 35,9% |
| Estàndard | 164 | 88 53,7% | 25 15,2% | 51 31,1% |
| Estàndard · blanques | 83 | 43 51,8% | 11 13,3% | 29 34,9% |
| Estàndard · negres | 81 | 45 55,6% | 14 17,3% | 22 27,2% |
| Ràpid | 219 | 113 51,6% | 19 8,7% | 87 39,7% |
| Ràpid · blanques | 108 | 56 51,9% | 12 11,1% | 40 37,0% |
| Ràpid · negres | 111 | 57 51,4% | 7 6,3% | 47 42,3% |
