Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 150Victòries · 55Taules · 20Derrotes · 75Estàndard · 137Ràpid · 13Blanques · 76Negres · 74
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 150 | 55 36,7% | 20 13,3% | 75 50,0% |
| Total · blanques | 76 | 30 39,5% | 9 11,8% | 37 48,7% |
| Total · negres | 74 | 25 33,8% | 11 14,9% | 38 51,4% |
| Estàndard | 137 | 50 36,5% | 18 13,1% | 69 50,4% |
| Estàndard · blanques | 70 | 28 40,0% | 8 11,4% | 34 48,6% |
| Estàndard · negres | 67 | 22 32,8% | 10 14,9% | 35 52,2% |
| Ràpid | 13 | 5 38,5% | 2 15,4% | 6 46,2% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 140Victòries · 52Taules · 17Derrotes · 71Estàndard · 127Ràpid · 13Blanques · 71Negres · 69
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 140 | 52 37,1% | 17 12,1% | 71 50,7% |
| Total · blanques | 71 | 28 39,4% | 8 11,3% | 35 49,3% |
| Total · negres | 69 | 24 34,8% | 9 13,0% | 36 52,2% |
| Estàndard | 127 | 47 37,0% | 15 11,8% | 65 51,2% |
| Estàndard · blanques | 65 | 26 40,0% | 7 10,8% | 32 49,2% |
| Estàndard · negres | 62 | 21 33,9% | 8 12,9% | 33 53,2% |
| Ràpid | 13 | 5 38,5% | 2 15,4% | 6 46,2% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 140Victòries · 52Taules · 17Derrotes · 71Estàndard · 127Ràpid · 13Blanques · 71Negres · 69
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 140 | 52 37,1% | 17 12,1% | 71 50,7% |
| Total · blanques | 71 | 28 39,4% | 8 11,3% | 35 49,3% |
| Total · negres | 69 | 24 34,8% | 9 13,0% | 36 52,2% |
| Estàndard | 127 | 47 37,0% | 15 11,8% | 65 51,2% |
| Estàndard · blanques | 65 | 26 40,0% | 7 10,8% | 32 49,2% |
| Estàndard · negres | 62 | 21 33,9% | 8 12,9% | 33 53,2% |
| Ràpid | 13 | 5 38,5% | 2 15,4% | 6 46,2% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 140Victòries · 52Taules · 17Derrotes · 71Estàndard · 127Ràpid · 13Blanques · 71Negres · 69
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 140 | 52 37,1% | 17 12,1% | 71 50,7% |
| Total · blanques | 71 | 28 39,4% | 8 11,3% | 35 49,3% |
| Total · negres | 69 | 24 34,8% | 9 13,0% | 36 52,2% |
| Estàndard | 127 | 47 37,0% | 15 11,8% | 65 51,2% |
| Estàndard · blanques | 65 | 26 40,0% | 7 10,8% | 32 49,2% |
| Estàndard · negres | 62 | 21 33,9% | 8 12,9% | 33 53,2% |
| Ràpid | 13 | 5 38,5% | 2 15,4% | 6 46,2% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 1 16,7% | 3 50,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
