Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 528Victòries · 192Taules · 168Derrotes · 168Estàndard · 528Ràpid · 0Blanques · 260Negres · 268
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 528 | 192 36,4% | 168 31,8% | 168 31,8% |
| Total · blanques | 260 | 100 38,5% | 83 31,9% | 77 29,6% |
| Total · negres | 268 | 92 34,3% | 85 31,7% | 91 34,0% |
| Estàndard | 528 | 192 36,4% | 168 31,8% | 168 31,8% |
| Estàndard · blanques | 260 | 100 38,5% | 83 31,9% | 77 29,6% |
| Estàndard · negres | 268 | 92 34,3% | 85 31,7% | 91 34,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+6 partides des de 2026-08-01
Partides · 518Victòries · 188Taules · 165Derrotes · 165Estàndard · 518Ràpid · 0Blanques · 255Negres · 263
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 518 | 188 36,3% | 165 31,9% | 165 31,9% |
| Total · blanques | 255 | 98 38,4% | 82 32,2% | 75 29,4% |
| Total · negres | 263 | 90 34,2% | 83 31,6% | 90 34,2% |
| Estàndard | 518 | 188 36,3% | 165 31,9% | 165 31,9% |
| Estàndard · blanques | 255 | 98 38,4% | 82 32,2% | 75 29,4% |
| Estàndard · negres | 263 | 90 34,2% | 83 31,6% | 90 34,2% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 512Victòries · 187Taules · 163Derrotes · 162Estàndard · 512Ràpid · 0Blanques · 252Negres · 260
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 512 | 187 36,5% | 163 31,8% | 162 31,6% |
| Total · blanques | 252 | 98 38,9% | 80 31,8% | 74 29,4% |
| Total · negres | 260 | 89 34,2% | 83 31,9% | 88 33,9% |
| Estàndard | 512 | 187 36,5% | 163 31,8% | 162 31,6% |
| Estàndard · blanques | 252 | 98 38,9% | 80 31,8% | 74 29,4% |
| Estàndard · negres | 260 | 89 34,2% | 83 31,9% | 88 33,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 512Victòries · 187Taules · 163Derrotes · 162Estàndard · 512Ràpid · 0Blanques · 252Negres · 260
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 512 | 187 36,5% | 163 31,8% | 162 31,6% |
| Total · blanques | 252 | 98 38,9% | 80 31,8% | 74 29,4% |
| Total · negres | 260 | 89 34,2% | 83 31,9% | 88 33,9% |
| Estàndard | 512 | 187 36,5% | 163 31,8% | 162 31,6% |
| Estàndard · blanques | 252 | 98 38,9% | 80 31,8% | 74 29,4% |
| Estàndard · negres | 260 | 89 34,2% | 83 31,9% | 88 33,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
