Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 133Victòries · 32Taules · 44Derrotes · 57Estàndard · 95Ràpid · 38Blanques · 69Negres · 64
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 133 | 32 24,1% | 44 33,1% | 57 42,9% |
| Total · blanques | 69 | 19 27,5% | 24 34,8% | 26 37,7% |
| Total · negres | 64 | 13 20,3% | 20 31,3% | 31 48,4% |
| Estàndard | 95 | 23 24,2% | 36 37,9% | 36 37,9% |
| Estàndard · blanques | 48 | 16 33,3% | 18 37,5% | 14 29,2% |
| Estàndard · negres | 47 | 7 14,9% | 18 38,3% | 22 46,8% |
| Ràpid | 38 | 9 23,7% | 8 21,1% | 21 55,3% |
| Ràpid · blanques | 21 | 3 14,3% | 6 28,6% | 12 57,1% |
| Ràpid · negres | 17 | 6 35,3% | 2 11,8% | 9 52,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 125Victòries · 31Taules · 37Derrotes · 57Estàndard · 87Ràpid · 38Blanques · 65Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 125 | 31 24,8% | 37 29,6% | 57 45,6% |
| Total · blanques | 65 | 18 27,7% | 21 32,3% | 26 40,0% |
| Total · negres | 60 | 13 21,7% | 16 26,7% | 31 51,7% |
| Estàndard | 87 | 22 25,3% | 29 33,3% | 36 41,4% |
| Estàndard · blanques | 44 | 15 34,1% | 15 34,1% | 14 31,8% |
| Estàndard · negres | 43 | 7 16,3% | 14 32,6% | 22 51,2% |
| Ràpid | 38 | 9 23,7% | 8 21,1% | 21 55,3% |
| Ràpid · blanques | 21 | 3 14,3% | 6 28,6% | 12 57,1% |
| Ràpid · negres | 17 | 6 35,3% | 2 11,8% | 9 52,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 125Victòries · 31Taules · 37Derrotes · 57Estàndard · 87Ràpid · 38Blanques · 65Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 125 | 31 24,8% | 37 29,6% | 57 45,6% |
| Total · blanques | 65 | 18 27,7% | 21 32,3% | 26 40,0% |
| Total · negres | 60 | 13 21,7% | 16 26,7% | 31 51,7% |
| Estàndard | 87 | 22 25,3% | 29 33,3% | 36 41,4% |
| Estàndard · blanques | 44 | 15 34,1% | 15 34,1% | 14 31,8% |
| Estàndard · negres | 43 | 7 16,3% | 14 32,6% | 22 51,2% |
| Ràpid | 38 | 9 23,7% | 8 21,1% | 21 55,3% |
| Ràpid · blanques | 21 | 3 14,3% | 6 28,6% | 12 57,1% |
| Ràpid · negres | 17 | 6 35,3% | 2 11,8% | 9 52,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 125Victòries · 31Taules · 37Derrotes · 57Estàndard · 87Ràpid · 38Blanques · 65Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 125 | 31 24,8% | 37 29,6% | 57 45,6% |
| Total · blanques | 65 | 18 27,7% | 21 32,3% | 26 40,0% |
| Total · negres | 60 | 13 21,7% | 16 26,7% | 31 51,7% |
| Estàndard | 87 | 22 25,3% | 29 33,3% | 36 41,4% |
| Estàndard · blanques | 44 | 15 34,1% | 15 34,1% | 14 31,8% |
| Estàndard · negres | 43 | 7 16,3% | 14 32,6% | 22 51,2% |
| Ràpid | 38 | 9 23,7% | 8 21,1% | 21 55,3% |
| Ràpid · blanques | 21 | 3 14,3% | 6 28,6% | 12 57,1% |
| Ràpid · negres | 17 | 6 35,3% | 2 11,8% | 9 52,9% |
