Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 249Victòries · 137Taules · 48Derrotes · 64Estàndard · 152Ràpid · 97Blanques · 130Negres · 119
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 249 | 137 55,0% | 48 19,3% | 64 25,7% |
| Total · blanques | 130 | 73 56,2% | 21 16,2% | 36 27,7% |
| Total · negres | 119 | 64 53,8% | 27 22,7% | 28 23,5% |
| Estàndard | 152 | 82 54,0% | 36 23,7% | 34 22,4% |
| Estàndard · blanques | 79 | 44 55,7% | 15 19,0% | 20 25,3% |
| Estàndard · negres | 73 | 38 52,1% | 21 28,8% | 14 19,2% |
| Ràpid | 97 | 55 56,7% | 12 12,4% | 30 30,9% |
| Ràpid · blanques | 51 | 29 56,9% | 6 11,8% | 16 31,4% |
| Ràpid · negres | 46 | 26 56,5% | 6 13,0% | 14 30,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 230Victòries · 128Taules · 45Derrotes · 57Estàndard · 142Ràpid · 88Blanques · 120Negres · 110
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 230 | 128 55,7% | 45 19,6% | 57 24,8% |
| Total · blanques | 120 | 68 56,7% | 20 16,7% | 32 26,7% |
| Total · negres | 110 | 60 54,6% | 25 22,7% | 25 22,7% |
| Estàndard | 142 | 77 54,2% | 33 23,2% | 32 22,5% |
| Estàndard · blanques | 74 | 41 55,4% | 14 18,9% | 19 25,7% |
| Estàndard · negres | 68 | 36 52,9% | 19 27,9% | 13 19,1% |
| Ràpid | 88 | 51 58,0% | 12 13,6% | 25 28,4% |
| Ràpid · blanques | 46 | 27 58,7% | 6 13,0% | 13 28,3% |
| Ràpid · negres | 42 | 24 57,1% | 6 14,3% | 12 28,6% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 230Victòries · 128Taules · 45Derrotes · 57Estàndard · 142Ràpid · 88Blanques · 120Negres · 110
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 230 | 128 55,7% | 45 19,6% | 57 24,8% |
| Total · blanques | 120 | 68 56,7% | 20 16,7% | 32 26,7% |
| Total · negres | 110 | 60 54,6% | 25 22,7% | 25 22,7% |
| Estàndard | 142 | 77 54,2% | 33 23,2% | 32 22,5% |
| Estàndard · blanques | 74 | 41 55,4% | 14 18,9% | 19 25,7% |
| Estàndard · negres | 68 | 36 52,9% | 19 27,9% | 13 19,1% |
| Ràpid | 88 | 51 58,0% | 12 13,6% | 25 28,4% |
| Ràpid · blanques | 46 | 27 58,7% | 6 13,0% | 13 28,3% |
| Ràpid · negres | 42 | 24 57,1% | 6 14,3% | 12 28,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 222Victòries · 124Taules · 44Derrotes · 54Estàndard · 134Ràpid · 88Blanques · 116Negres · 106
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 222 | 124 55,9% | 44 19,8% | 54 24,3% |
| Total · blanques | 116 | 66 56,9% | 20 17,2% | 30 25,9% |
| Total · negres | 106 | 58 54,7% | 24 22,6% | 24 22,6% |
| Estàndard | 134 | 73 54,5% | 32 23,9% | 29 21,6% |
| Estàndard · blanques | 70 | 39 55,7% | 14 20,0% | 17 24,3% |
| Estàndard · negres | 64 | 34 53,1% | 18 28,1% | 12 18,8% |
| Ràpid | 88 | 51 58,0% | 12 13,6% | 25 28,4% |
| Ràpid · blanques | 46 | 27 58,7% | 6 13,0% | 13 28,3% |
| Ràpid · negres | 42 | 24 57,1% | 6 14,3% | 12 28,6% |
