Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 1191Victòries · 383Taules · 219Derrotes · 589Estàndard · 1112Ràpid · 79Blanques · 596Negres · 595
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1191 | 383 32,2% | 219 18,4% | 589 49,5% |
| Total · blanques | 596 | 223 37,4% | 109 18,3% | 264 44,3% |
| Total · negres | 595 | 160 26,9% | 110 18,5% | 325 54,6% |
| Estàndard | 1112 | 357 32,1% | 204 18,4% | 551 49,6% |
| Estàndard · blanques | 559 | 210 37,6% | 100 17,9% | 249 44,5% |
| Estàndard · negres | 553 | 147 26,6% | 104 18,8% | 302 54,6% |
| Ràpid | 79 | 26 32,9% | 15 19,0% | 38 48,1% |
| Ràpid · blanques | 37 | 13 35,1% | 9 24,3% | 15 40,5% |
| Ràpid · negres | 42 | 13 31,0% | 6 14,3% | 23 54,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1182Victòries · 378Taules · 217Derrotes · 587Estàndard · 1103Ràpid · 79Blanques · 592Negres · 590
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1182 | 378 32,0% | 217 18,4% | 587 49,7% |
| Total · blanques | 592 | 221 37,3% | 108 18,2% | 263 44,4% |
| Total · negres | 590 | 157 26,6% | 109 18,5% | 324 54,9% |
| Estàndard | 1103 | 352 31,9% | 202 18,3% | 549 49,8% |
| Estàndard · blanques | 555 | 208 37,5% | 99 17,8% | 248 44,7% |
| Estàndard · negres | 548 | 144 26,3% | 103 18,8% | 301 54,9% |
| Ràpid | 79 | 26 32,9% | 15 19,0% | 38 48,1% |
| Ràpid · blanques | 37 | 13 35,1% | 9 24,3% | 15 40,5% |
| Ràpid · negres | 42 | 13 31,0% | 6 14,3% | 23 54,8% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 1182Victòries · 378Taules · 217Derrotes · 587Estàndard · 1103Ràpid · 79Blanques · 592Negres · 590
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1182 | 378 32,0% | 217 18,4% | 587 49,7% |
| Total · blanques | 592 | 221 37,3% | 108 18,2% | 263 44,4% |
| Total · negres | 590 | 157 26,6% | 109 18,5% | 324 54,9% |
| Estàndard | 1103 | 352 31,9% | 202 18,3% | 549 49,8% |
| Estàndard · blanques | 555 | 208 37,5% | 99 17,8% | 248 44,7% |
| Estàndard · negres | 548 | 144 26,3% | 103 18,8% | 301 54,9% |
| Ràpid | 79 | 26 32,9% | 15 19,0% | 38 48,1% |
| Ràpid · blanques | 37 | 13 35,1% | 9 24,3% | 15 40,5% |
| Ràpid · negres | 42 | 13 31,0% | 6 14,3% | 23 54,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1174Victòries · 375Taules · 217Derrotes · 582Estàndard · 1095Ràpid · 79Blanques · 588Negres · 586
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1174 | 375 31,9% | 217 18,5% | 582 49,6% |
| Total · blanques | 588 | 219 37,2% | 108 18,4% | 261 44,4% |
| Total · negres | 586 | 156 26,6% | 109 18,6% | 321 54,8% |
| Estàndard | 1095 | 349 31,9% | 202 18,5% | 544 49,7% |
| Estàndard · blanques | 551 | 206 37,4% | 99 18,0% | 246 44,7% |
| Estàndard · negres | 544 | 143 26,3% | 103 18,9% | 298 54,8% |
| Ràpid | 79 | 26 32,9% | 15 19,0% | 38 48,1% |
| Ràpid · blanques | 37 | 13 35,1% | 9 24,3% | 15 40,5% |
| Ràpid · negres | 42 | 13 31,0% | 6 14,3% | 23 54,8% |
