Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 76Victòries · 40Taules · 5Derrotes · 31Estàndard · 51Ràpid · 25Blanques · 37Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 76 | 40 52,6% | 5 6,6% | 31 40,8% |
| Total · blanques | 37 | 19 51,4% | 3 8,1% | 15 40,5% |
| Total · negres | 39 | 21 53,9% | 2 5,1% | 16 41,0% |
| Estàndard | 51 | 25 49,0% | 5 9,8% | 21 41,2% |
| Estàndard · blanques | 25 | 13 52,0% | 3 12,0% | 9 36,0% |
| Estàndard · negres | 26 | 12 46,2% | 2 7,7% | 12 46,2% |
| Ràpid | 25 | 15 60,0% | 0 0,0% | 10 40,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
| Ràpid · negres | 13 | 9 69,2% | 0 0,0% | 4 30,8% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 66Victòries · 36Taules · 3Derrotes · 27Estàndard · 41Ràpid · 25Blanques · 32Negres · 34
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 66 | 36 54,6% | 3 4,6% | 27 40,9% |
| Total · blanques | 32 | 17 53,1% | 1 3,1% | 14 43,8% |
| Total · negres | 34 | 19 55,9% | 2 5,9% | 13 38,2% |
| Estàndard | 41 | 21 51,2% | 3 7,3% | 17 41,5% |
| Estàndard · blanques | 20 | 11 55,0% | 1 5,0% | 8 40,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 10 47,6% | 2 9,5% | 9 42,9% |
| Ràpid | 25 | 15 60,0% | 0 0,0% | 10 40,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
| Ràpid · negres | 13 | 9 69,2% | 0 0,0% | 4 30,8% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 57Victòries · 31Taules · 3Derrotes · 23Estàndard · 41Ràpid · 16Blanques · 28Negres · 29
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 57 | 31 54,4% | 3 5,3% | 23 40,4% |
| Total · blanques | 28 | 15 53,6% | 1 3,6% | 12 42,9% |
| Total · negres | 29 | 16 55,2% | 2 6,9% | 11 37,9% |
| Estàndard | 41 | 21 51,2% | 3 7,3% | 17 41,5% |
| Estàndard · blanques | 20 | 11 55,0% | 1 5,0% | 8 40,0% |
| Estàndard · negres | 21 | 10 47,6% | 2 9,5% | 9 42,9% |
| Ràpid | 16 | 10 62,5% | 0 0,0% | 6 37,5% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 6 75,0% | 0 0,0% | 2 25,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 48Victòries · 27Taules · 2Derrotes · 19Estàndard · 32Ràpid · 16Blanques · 23Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 48 | 27 56,3% | 2 4,2% | 19 39,6% |
| Total · blanques | 23 | 13 56,5% | 0 0,0% | 10 43,5% |
| Total · negres | 25 | 14 56,0% | 2 8,0% | 9 36,0% |
| Estàndard | 32 | 17 53,1% | 2 6,3% | 13 40,6% |
| Estàndard · blanques | 15 | 9 60,0% | 0 0,0% | 6 40,0% |
| Estàndard · negres | 17 | 8 47,1% | 2 11,8% | 7 41,2% |
| Ràpid | 16 | 10 62,5% | 0 0,0% | 6 37,5% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 6 75,0% | 0 0,0% | 2 25,0% |
