Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+14 partides des de 2026-09-01
Partides · 217Victòries · 90Taules · 39Derrotes · 88Estàndard · 120Ràpid · 97Blanques · 109Negres · 108
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 217 | 90 41,5% | 39 18,0% | 88 40,6% |
| Total · blanques | 109 | 44 40,4% | 20 18,4% | 45 41,3% |
| Total · negres | 108 | 46 42,6% | 19 17,6% | 43 39,8% |
| Estàndard | 120 | 50 41,7% | 31 25,8% | 39 32,5% |
| Estàndard · blanques | 59 | 24 40,7% | 15 25,4% | 20 33,9% |
| Estàndard · negres | 61 | 26 42,6% | 16 26,2% | 19 31,2% |
| Ràpid | 97 | 40 41,2% | 8 8,3% | 49 50,5% |
| Ràpid · blanques | 50 | 20 40,0% | 5 10,0% | 25 50,0% |
| Ràpid · negres | 47 | 20 42,6% | 3 6,4% | 24 51,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 203Victòries · 84Taules · 39Derrotes · 80Estàndard · 114Ràpid · 89Blanques · 102Negres · 101
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 203 | 84 41,4% | 39 19,2% | 80 39,4% |
| Total · blanques | 102 | 40 39,2% | 20 19,6% | 42 41,2% |
| Total · negres | 101 | 44 43,6% | 19 18,8% | 38 37,6% |
| Estàndard | 114 | 48 42,1% | 31 27,2% | 35 30,7% |
| Estàndard · blanques | 56 | 22 39,3% | 15 26,8% | 19 33,9% |
| Estàndard · negres | 58 | 26 44,8% | 16 27,6% | 16 27,6% |
| Ràpid | 89 | 36 40,5% | 8 9,0% | 45 50,6% |
| Ràpid · blanques | 46 | 18 39,1% | 5 10,9% | 23 50,0% |
| Ràpid · negres | 43 | 18 41,9% | 3 7,0% | 22 51,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 203Victòries · 84Taules · 39Derrotes · 80Estàndard · 114Ràpid · 89Blanques · 102Negres · 101
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 203 | 84 41,4% | 39 19,2% | 80 39,4% |
| Total · blanques | 102 | 40 39,2% | 20 19,6% | 42 41,2% |
| Total · negres | 101 | 44 43,6% | 19 18,8% | 38 37,6% |
| Estàndard | 114 | 48 42,1% | 31 27,2% | 35 30,7% |
| Estàndard · blanques | 56 | 22 39,3% | 15 26,8% | 19 33,9% |
| Estàndard · negres | 58 | 26 44,8% | 16 27,6% | 16 27,6% |
| Ràpid | 89 | 36 40,5% | 8 9,0% | 45 50,6% |
| Ràpid · blanques | 46 | 18 39,1% | 5 10,9% | 23 50,0% |
| Ràpid · negres | 43 | 18 41,9% | 3 7,0% | 22 51,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 203Victòries · 84Taules · 39Derrotes · 80Estàndard · 114Ràpid · 89Blanques · 102Negres · 101
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 203 | 84 41,4% | 39 19,2% | 80 39,4% |
| Total · blanques | 102 | 40 39,2% | 20 19,6% | 42 41,2% |
| Total · negres | 101 | 44 43,6% | 19 18,8% | 38 37,6% |
| Estàndard | 114 | 48 42,1% | 31 27,2% | 35 30,7% |
| Estàndard · blanques | 56 | 22 39,3% | 15 26,8% | 19 33,9% |
| Estàndard · negres | 58 | 26 44,8% | 16 27,6% | 16 27,6% |
| Ràpid | 89 | 36 40,5% | 8 9,0% | 45 50,6% |
| Ràpid · blanques | 46 | 18 39,1% | 5 10,9% | 23 50,0% |
| Ràpid · negres | 43 | 18 41,9% | 3 7,0% | 22 51,2% |
