Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 287Victòries · 140Taules · 30Derrotes · 117Estàndard · 195Ràpid · 92Blanques · 145Negres · 142
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 287 | 140 48,8% | 30 10,5% | 117 40,8% |
| Total · blanques | 145 | 75 51,7% | 11 7,6% | 59 40,7% |
| Total · negres | 142 | 65 45,8% | 19 13,4% | 58 40,9% |
| Estàndard | 195 | 95 48,7% | 22 11,3% | 78 40,0% |
| Estàndard · blanques | 97 | 52 53,6% | 7 7,2% | 38 39,2% |
| Estàndard · negres | 98 | 43 43,9% | 15 15,3% | 40 40,8% |
| Ràpid | 92 | 45 48,9% | 8 8,7% | 39 42,4% |
| Ràpid · blanques | 48 | 23 47,9% | 4 8,3% | 21 43,8% |
| Ràpid · negres | 44 | 22 50,0% | 4 9,1% | 18 40,9% |
Captura 2026-09-01
+26 partides des de 2026-08-01
Partides · 277Victòries · 133Taules · 28Derrotes · 116Estàndard · 185Ràpid · 92Blanques · 140Negres · 137
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 277 | 133 48,0% | 28 10,1% | 116 41,9% |
| Total · blanques | 140 | 71 50,7% | 10 7,1% | 59 42,1% |
| Total · negres | 137 | 62 45,3% | 18 13,1% | 57 41,6% |
| Estàndard | 185 | 88 47,6% | 20 10,8% | 77 41,6% |
| Estàndard · blanques | 92 | 48 52,2% | 6 6,5% | 38 41,3% |
| Estàndard · negres | 93 | 40 43,0% | 14 15,1% | 39 41,9% |
| Ràpid | 92 | 45 48,9% | 8 8,7% | 39 42,4% |
| Ràpid · blanques | 48 | 23 47,9% | 4 8,3% | 21 43,8% |
| Ràpid · negres | 44 | 22 50,0% | 4 9,1% | 18 40,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 251Victòries · 123Taules · 23Derrotes · 105Estàndard · 177Ràpid · 74Blanques · 127Negres · 124
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 251 | 123 49,0% | 23 9,2% | 105 41,8% |
| Total · blanques | 127 | 64 50,4% | 7 5,5% | 56 44,1% |
| Total · negres | 124 | 59 47,6% | 16 12,9% | 49 39,5% |
| Estàndard | 177 | 84 47,5% | 19 10,7% | 74 41,8% |
| Estàndard · blanques | 88 | 45 51,1% | 5 5,7% | 38 43,2% |
| Estàndard · negres | 89 | 39 43,8% | 14 15,7% | 36 40,5% |
| Ràpid | 74 | 39 52,7% | 4 5,4% | 31 41,9% |
| Ràpid · blanques | 39 | 19 48,7% | 2 5,1% | 18 46,2% |
| Ràpid · negres | 35 | 20 57,1% | 2 5,7% | 13 37,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 251Victòries · 123Taules · 23Derrotes · 105Estàndard · 177Ràpid · 74Blanques · 127Negres · 124
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 251 | 123 49,0% | 23 9,2% | 105 41,8% |
| Total · blanques | 127 | 64 50,4% | 7 5,5% | 56 44,1% |
| Total · negres | 124 | 59 47,6% | 16 12,9% | 49 39,5% |
| Estàndard | 177 | 84 47,5% | 19 10,7% | 74 41,8% |
| Estàndard · blanques | 88 | 45 51,1% | 5 5,7% | 38 43,2% |
| Estàndard · negres | 89 | 39 43,8% | 14 15,7% | 36 40,5% |
| Ràpid | 74 | 39 52,7% | 4 5,4% | 31 41,9% |
| Ràpid · blanques | 39 | 19 48,7% | 2 5,1% | 18 46,2% |
| Ràpid · negres | 35 | 20 57,1% | 2 5,7% | 13 37,1% |
