Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 661Victòries · 294Taules · 128Derrotes · 239Estàndard · 346Ràpid · 315Blanques · 327Negres · 334
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 661 | 294 44,5% | 128 19,4% | 239 36,2% |
| Total · blanques | 327 | 143 43,7% | 61 18,7% | 123 37,6% |
| Total · negres | 334 | 151 45,2% | 67 20,1% | 116 34,7% |
| Estàndard | 346 | 137 39,6% | 96 27,8% | 113 32,7% |
| Estàndard · blanques | 171 | 76 44,4% | 44 25,7% | 51 29,8% |
| Estàndard · negres | 175 | 61 34,9% | 52 29,7% | 62 35,4% |
| Ràpid | 315 | 157 49,8% | 32 10,2% | 126 40,0% |
| Ràpid · blanques | 156 | 67 43,0% | 17 10,9% | 72 46,2% |
| Ràpid · negres | 159 | 90 56,6% | 15 9,4% | 54 34,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 643Victòries · 286Taules · 121Derrotes · 236Estàndard · 336Ràpid · 307Blanques · 318Negres · 325
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 643 | 286 44,5% | 121 18,8% | 236 36,7% |
| Total · blanques | 318 | 138 43,4% | 59 18,6% | 121 38,1% |
| Total · negres | 325 | 148 45,5% | 62 19,1% | 115 35,4% |
| Estàndard | 336 | 134 39,9% | 89 26,5% | 113 33,6% |
| Estàndard · blanques | 166 | 73 44,0% | 42 25,3% | 51 30,7% |
| Estàndard · negres | 170 | 61 35,9% | 47 27,7% | 62 36,5% |
| Ràpid | 307 | 152 49,5% | 32 10,4% | 123 40,1% |
| Ràpid · blanques | 152 | 65 42,8% | 17 11,2% | 70 46,1% |
| Ràpid · negres | 155 | 87 56,1% | 15 9,7% | 53 34,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 643Victòries · 286Taules · 121Derrotes · 236Estàndard · 336Ràpid · 307Blanques · 318Negres · 325
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 643 | 286 44,5% | 121 18,8% | 236 36,7% |
| Total · blanques | 318 | 138 43,4% | 59 18,6% | 121 38,1% |
| Total · negres | 325 | 148 45,5% | 62 19,1% | 115 35,4% |
| Estàndard | 336 | 134 39,9% | 89 26,5% | 113 33,6% |
| Estàndard · blanques | 166 | 73 44,0% | 42 25,3% | 51 30,7% |
| Estàndard · negres | 170 | 61 35,9% | 47 27,7% | 62 36,5% |
| Ràpid | 307 | 152 49,5% | 32 10,4% | 123 40,1% |
| Ràpid · blanques | 152 | 65 42,8% | 17 11,2% | 70 46,1% |
| Ràpid · negres | 155 | 87 56,1% | 15 9,7% | 53 34,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 643Victòries · 286Taules · 121Derrotes · 236Estàndard · 336Ràpid · 307Blanques · 318Negres · 325
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 643 | 286 44,5% | 121 18,8% | 236 36,7% |
| Total · blanques | 318 | 138 43,4% | 59 18,6% | 121 38,1% |
| Total · negres | 325 | 148 45,5% | 62 19,1% | 115 35,4% |
| Estàndard | 336 | 134 39,9% | 89 26,5% | 113 33,6% |
| Estàndard · blanques | 166 | 73 44,0% | 42 25,3% | 51 30,7% |
| Estàndard · negres | 170 | 61 35,9% | 47 27,7% | 62 36,5% |
| Ràpid | 307 | 152 49,5% | 32 10,4% | 123 40,1% |
| Ràpid · blanques | 152 | 65 42,8% | 17 11,2% | 70 46,1% |
| Ràpid · negres | 155 | 87 56,1% | 15 9,7% | 53 34,2% |
