Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 26Victòries · 10Taules · 1Derrotes · 15Estàndard · 16Ràpid · 10Blanques · 12Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 26 | 10 38,5% | 1 3,9% | 15 57,7% |
| Total · blanques | 12 | 3 25,0% | 0 0,0% | 9 75,0% |
| Total · negres | 14 | 7 50,0% | 1 7,1% | 6 42,9% |
| Estàndard | 16 | 6 37,5% | 1 6,3% | 9 56,3% |
| Estàndard · blanques | 7 | 1 14,3% | 0 0,0% | 6 85,7% |
| Estàndard · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Ràpid | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · blanques | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
Captura 2026-09-01
+19 partides des de 2026-08-01
Partides · 26Victòries · 10Taules · 1Derrotes · 15Estàndard · 16Ràpid · 10Blanques · 12Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 26 | 10 38,5% | 1 3,9% | 15 57,7% |
| Total · blanques | 12 | 3 25,0% | 0 0,0% | 9 75,0% |
| Total · negres | 14 | 7 50,0% | 1 7,1% | 6 42,9% |
| Estàndard | 16 | 6 37,5% | 1 6,3% | 9 56,3% |
| Estàndard · blanques | 7 | 1 14,3% | 0 0,0% | 6 85,7% |
| Estàndard · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Ràpid | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · blanques | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 7Victòries · 3Taules · 0Derrotes · 4Estàndard · 7Ràpid · 0Blanques · 3Negres · 4
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Total · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Total · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Estàndard · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 7Victòries · 3Taules · 0Derrotes · 4Estàndard · 7Ràpid · 0Blanques · 3Negres · 4
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Total · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Total · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Estàndard · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
