Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 23Victòries · 9Taules · 3Derrotes · 11Estàndard · 8Ràpid · 15Blanques · 12Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 23 | 9 39,1% | 3 13,0% | 11 47,8% |
| Total · blanques | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
| Total · negres | 11 | 4 36,4% | 2 18,2% | 5 45,5% |
| Estàndard | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Estàndard · blanques | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 15 | 5 33,3% | 2 13,3% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 1 14,3% | 2 28,6% | 4 57,1% |
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 23Victòries · 9Taules · 3Derrotes · 11Estàndard · 8Ràpid · 15Blanques · 12Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 23 | 9 39,1% | 3 13,0% | 11 47,8% |
| Total · blanques | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
| Total · negres | 11 | 4 36,4% | 2 18,2% | 5 45,5% |
| Estàndard | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Estàndard · blanques | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 15 | 5 33,3% | 2 13,3% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 1 14,3% | 2 28,6% | 4 57,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 15Victòries · 5Taules · 2Derrotes · 8Estàndard · 0Ràpid · 15Blanques · 8Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 15 | 5 33,3% | 2 13,3% | 8 53,3% |
| Total · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Total · negres | 7 | 1 14,3% | 2 28,6% | 4 57,1% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 15 | 5 33,3% | 2 13,3% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 1 14,3% | 2 28,6% | 4 57,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 15Victòries · 5Taules · 2Derrotes · 8Estàndard · 0Ràpid · 15Blanques · 8Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 15 | 5 33,3% | 2 13,3% | 8 53,3% |
| Total · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Total · negres | 7 | 1 14,3% | 2 28,6% | 4 57,1% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 15 | 5 33,3% | 2 13,3% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 1 14,3% | 2 28,6% | 4 57,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 15Victòries · 5Taules · 2Derrotes · 8Estàndard · 0Ràpid · 15Blanques · 8Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 15 | 5 33,3% | 2 13,3% | 8 53,3% |
| Total · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Total · negres | 7 | 1 14,3% | 2 28,6% | 4 57,1% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 15 | 5 33,3% | 2 13,3% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 7 | 1 14,3% | 2 28,6% | 4 57,1% |
