Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 41Victòries · 6Taules · 1Derrotes · 34Estàndard · 18Ràpid · 23Blanques · 21Negres · 20
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 41 | 6 14,6% | 1 2,4% | 34 82,9% |
| Total · blanques | 21 | 3 14,3% | 0 0,0% | 18 85,7% |
| Total · negres | 20 | 3 15,0% | 1 5,0% | 16 80,0% |
| Estàndard | 18 | 2 11,1% | 1 5,6% | 15 83,3% |
| Estàndard · blanques | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Estàndard · negres | 8 | 0 0,0% | 1 12,5% | 7 87,5% |
| Ràpid | 23 | 4 17,4% | 0 0,0% | 19 82,6% |
| Ràpid · blanques | 11 | 1 9,1% | 0 0,0% | 10 90,9% |
| Ràpid · negres | 12 | 3 25,0% | 0 0,0% | 9 75,0% |
Captura 2026-09-01
+17 partides des de 2026-08-01
Partides · 41Victòries · 6Taules · 1Derrotes · 34Estàndard · 18Ràpid · 23Blanques · 21Negres · 20
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 41 | 6 14,6% | 1 2,4% | 34 82,9% |
| Total · blanques | 21 | 3 14,3% | 0 0,0% | 18 85,7% |
| Total · negres | 20 | 3 15,0% | 1 5,0% | 16 80,0% |
| Estàndard | 18 | 2 11,1% | 1 5,6% | 15 83,3% |
| Estàndard · blanques | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Estàndard · negres | 8 | 0 0,0% | 1 12,5% | 7 87,5% |
| Ràpid | 23 | 4 17,4% | 0 0,0% | 19 82,6% |
| Ràpid · blanques | 11 | 1 9,1% | 0 0,0% | 10 90,9% |
| Ràpid · negres | 12 | 3 25,0% | 0 0,0% | 9 75,0% |
Captura 2026-08-01
+22 partides des de 2026-07-01
Partides · 24Victòries · 4Taules · 0Derrotes · 20Estàndard · 10Ràpid · 14Blanques · 13Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 24 | 4 16,7% | 0 0,0% | 20 83,3% |
| Total · blanques | 13 | 2 15,4% | 0 0,0% | 11 84,6% |
| Total · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Estàndard | 10 | 1 10,0% | 0 0,0% | 9 90,0% |
| Estàndard · blanques | 6 | 1 16,7% | 0 0,0% | 5 83,3% |
| Estàndard · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid | 14 | 3 21,4% | 0 0,0% | 11 78,6% |
| Ràpid · blanques | 7 | 1 14,3% | 0 0,0% | 6 85,7% |
| Ràpid · negres | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 2Victòries · 0Taules · 0Derrotes · 2Estàndard · 2Ràpid · 0Blanques · 2Negres · 0
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Total · blanques | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Total · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Estàndard · blanques | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
