Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+3 partides des de 2026-09-01
Partides · 22Victòries · 7Taules · 3Derrotes · 12Estàndard · 13Ràpid · 9Blanques · 9Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 22 | 7 31,8% | 3 13,6% | 12 54,6% |
| Total · blanques | 9 | 3 33,3% | 3 33,3% | 3 33,3% |
| Total · negres | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
| Estàndard | 13 | 3 23,1% | 3 23,1% | 7 53,9% |
| Estàndard · blanques | 5 | 0 0,0% | 3 60,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 19Victòries · 7Taules · 2Derrotes · 10Estàndard · 10Ràpid · 9Blanques · 8Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 19 | 7 36,8% | 2 10,5% | 10 52,6% |
| Total · blanques | 8 | 3 37,5% | 2 25,0% | 3 37,5% |
| Total · negres | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Estàndard | 10 | 3 30,0% | 2 20,0% | 5 50,0% |
| Estàndard · blanques | 4 | 0 0,0% | 2 50,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 19Victòries · 7Taules · 2Derrotes · 10Estàndard · 10Ràpid · 9Blanques · 8Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 19 | 7 36,8% | 2 10,5% | 10 52,6% |
| Total · blanques | 8 | 3 37,5% | 2 25,0% | 3 37,5% |
| Total · negres | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Estàndard | 10 | 3 30,0% | 2 20,0% | 5 50,0% |
| Estàndard · blanques | 4 | 0 0,0% | 2 50,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 19Victòries · 7Taules · 2Derrotes · 10Estàndard · 10Ràpid · 9Blanques · 8Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 19 | 7 36,8% | 2 10,5% | 10 52,6% |
| Total · blanques | 8 | 3 37,5% | 2 25,0% | 3 37,5% |
| Total · negres | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Estàndard | 10 | 3 30,0% | 2 20,0% | 5 50,0% |
| Estàndard · blanques | 4 | 0 0,0% | 2 50,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Ràpid | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
