Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+12 partides des de 2026-09-01
Partides · 36Victòries · 17Taules · 0Derrotes · 19Estàndard · 22Ràpid · 14Blanques · 19Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 17 47,2% | 0 0,0% | 19 52,8% |
| Total · blanques | 19 | 10 52,6% | 0 0,0% | 9 47,4% |
| Total · negres | 17 | 7 41,2% | 0 0,0% | 10 58,8% |
| Estàndard | 22 | 9 40,9% | 0 0,0% | 13 59,1% |
| Estàndard · blanques | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
| Estàndard · negres | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
| Ràpid | 14 | 8 57,1% | 0 0,0% | 6 42,9% |
| Ràpid · blanques | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid · negres | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 24Victòries · 11Taules · 0Derrotes · 13Estàndard · 17Ràpid · 7Blanques · 13Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 24 | 11 45,8% | 0 0,0% | 13 54,2% |
| Total · blanques | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
| Total · negres | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Estàndard | 17 | 8 47,1% | 0 0,0% | 9 52,9% |
| Estàndard · blanques | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Estàndard · negres | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 24Victòries · 11Taules · 0Derrotes · 13Estàndard · 17Ràpid · 7Blanques · 13Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 24 | 11 45,8% | 0 0,0% | 13 54,2% |
| Total · blanques | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
| Total · negres | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Estàndard | 17 | 8 47,1% | 0 0,0% | 9 52,9% |
| Estàndard · blanques | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Estàndard · negres | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 24Victòries · 11Taules · 0Derrotes · 13Estàndard · 17Ràpid · 7Blanques · 13Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 24 | 11 45,8% | 0 0,0% | 13 54,2% |
| Total · blanques | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
| Total · negres | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Estàndard | 17 | 8 47,1% | 0 0,0% | 9 52,9% |
| Estàndard · blanques | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Estàndard · negres | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
