Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 32Victòries · 11Taules · 1Derrotes · 20Estàndard · 10Ràpid · 22Blanques · 16Negres · 16
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 32 | 11 34,4% | 1 3,1% | 20 62,5% |
| Total · blanques | 16 | 7 43,8% | 0 0,0% | 9 56,3% |
| Total · negres | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
| Estàndard | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 1 20,0% | 1 20,0% | 3 60,0% |
| Ràpid | 22 | 7 31,8% | 0 0,0% | 15 68,2% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Ràpid · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 32Victòries · 11Taules · 1Derrotes · 20Estàndard · 10Ràpid · 22Blanques · 16Negres · 16
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 32 | 11 34,4% | 1 3,1% | 20 62,5% |
| Total · blanques | 16 | 7 43,8% | 0 0,0% | 9 56,3% |
| Total · negres | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
| Estàndard | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 1 20,0% | 1 20,0% | 3 60,0% |
| Ràpid | 22 | 7 31,8% | 0 0,0% | 15 68,2% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 0 0,0% | 7 63,6% |
| Ràpid · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 25Victòries · 10Taules · 1Derrotes · 14Estàndard · 10Ràpid · 15Blanques · 12Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 25 | 10 40,0% | 1 4,0% | 14 56,0% |
| Total · blanques | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
| Total · negres | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
| Estàndard | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 1 20,0% | 1 20,0% | 3 60,0% |
| Ràpid | 15 | 6 40,0% | 0 0,0% | 9 60,0% |
| Ràpid · blanques | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Ràpid · negres | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 25Victòries · 10Taules · 1Derrotes · 14Estàndard · 10Ràpid · 15Blanques · 12Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 25 | 10 40,0% | 1 4,0% | 14 56,0% |
| Total · blanques | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
| Total · negres | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
| Estàndard | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 1 20,0% | 1 20,0% | 3 60,0% |
| Ràpid | 15 | 6 40,0% | 0 0,0% | 9 60,0% |
| Ràpid · blanques | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Ràpid · negres | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
